Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Автономні системи електроживлення

Головна » Сонячні електростанції » Домашні сонячні електростанції » Автономні системи електроживлення

Автономні сонячні електростанції

Компанія Рентехно займається проектуванням і будівництвом повністю автономних сонячнихелектростанцій, призначених для організації надійного електропостачання об'єктів будь-якої складності. Рентехно допоможе вам у правильному виборі найбільш раціонального рішення на базі технологій сонячної енергетики. Серед іншого до автономних систем електроживлення ми відносимо сонячні автомобільні навіси серії, а також деякі фотоелектричні системи автономного енергоощадного освітлення - вуличні сонячні ліхтарі та сонячне освітлення білбордів.

 

Схема автономної домашньої сонячної електростанції

 

 

Автономні електростанції на сонячних батареях

Автономна сонячна електростанція включає в себе:

  • Сонячні модулі (батареї, панелі), що перетворюють в електроенергію падаючу на їх робочу поверхню енергію випромінювання Сонця.
  • Блок акумуляторних батарей, в яких відбувається накопичення надмірної електроенергії в денний час і які стають головним джерелом електроенергії, коли сонячні модулі не можуть повністю забезпечити потреби споживача в електриці.
  • Контролери заряду / розряду - пристрої, не тільки керують процесом зарядки акумуляторам, але і дозволяють оптимізувати процес енергозабезпечення споживачів при роботі від блоку акумуляторів, мінімізуючи втрати і продовжуючи термін автономного функціонування об'єкта.
  • Інвертор - перетворювач постійного струму, що надходить в систему від блоку фотоелектричних сонячних батарей або АКБ, в змінний, який подається безпосередньо в енергосистему об'єкта.

 

Рентехно пропонує встановлення будь-яких видів автономних фотоелектричних систем з необхідними технічними характеристиками, виходячи із завдань конкретного клієнта. Для підвищення надійності електроживлення ми можемо розробити і встановити гібридні системи з комбінацією декількох джерел енергії (централізована мережа, фотоелектричні модулі, вітроелектричні установки, генератори). Конкретна реалізація системи визначається потребами замовника. В залежності від сумарної потужності навантаження, яку необхідно забезпечити електроенергією, підбираються типи і кількість сонячних модулів, ємність акумуляторів, параметри контролерів заряду і інверторів.

 

Автономні сонячні електростанції для приватних будинків

Замовити автономну сонячну електростанцію для промислового об'єкта або офісу можна в компанії Рентехно - наші ціни і якість вас приємно здивують. З усіх питань щодо поставки обладнання для автономних сонячних електростанцій або реалізації таких проектів "під ключ", будь ласка, звертайтесь за наступними контактами:

 

Буклет "Рентехно. Сонячні электростанції для приватних домогосподарств"

Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^