Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Резервні системи електроживлення

Резервні та гібридні сонячні електростанції для дому

Сонячна електростанція - це екологічно чистий і економічно вигідний об'єкт, який використовується для виробництва електричної енергії, яка виробляється за рахунок переробки енергії сонячного випромінювання. І такі об'єкти застосовуються не тільки в промисловості, але і приватному секторі. Домашні фотоелектричні системи бувають не тільки мережевими, але також резервними і автономними.

 

Резервні фотоелектричні системи

Використання резервних сонячних електростанцій в комплексі з системами накопичення і зберігання електроенергії дозволяє повністю уникнути перерв в подачі електроенергії, які викликані плановими або аварійними відключеннями загальної електричної мережі. Необхідність установки резервних сонячних електростанцій виправдана в тих випадках, коли можливий збиток, викликаний відключенням загальної електромережі, більше або дорівнює витратам на електроенергію, яка буде вироблена резервною СЕС.

 

 

Гібридні системи електропостачання на сонячних батареях

Гібридні сонячні електростанції - це комбіновані резервні системи електроживлення, в яких, крім сонячних батарей, для забезпечення електроенергією можуть використовуватися й інші джерела: централізована електромережу, вітрогенератори, бензинові або дизельні електроагрегати.

 

 

Гібридна сонячна електростанція поєднує в собі властивості автономної і мережевої сонячної електростанції. В умовах доброго сонячного освітлення і при правильному підборі потужності, сонячна електростанція повністю забезпечує подачу електроенергії на об'єкт, паралельно здійснюючи зарядку акумуляторів. Після повної зарядки АКБ надлишки електроенергії можуть бути реалізовані в загальну енергосистему по «зеленому» тарифу. Гібридна сонячна електростанція в приватному будинку, вдень, при хорошому сонячному освітленні, при відсутності господарів, при малому енергоспоживанні буде працювати практично в режимі мережевої сонячної електростанції. При скороченні генерації (наступ вечора, похмурий день) дефіцит електроенергії покривається за рахунок підключення акумуляторної групи, а при її розрядки - від загальної енергомережі або іншого джерела.

Гібридні сонячні електростанції на обладнані від компанії Рентехно - це стабільність функціонування електросистеми домогосподарства плюс скорочення оплати за електроенергію, яка споживається з централізованої енергосистеми. З усіх питань щодо поставки обладнання для гибридних сонячних електростанцій або реалізації проектів "під ключ", будь ласка, звертайтесь за наступними контактами:

Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^