Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Домашні сонячні електростанції

Головна » Сонячні електростанції » Домашні сонячні електростанції

Домашні сонячні електростанції

Пропонуємо вашій увазі різноманітні види домашніх сонячних електростанцій:

 

Солнечные электростанции для дома от компании Рентехно

 

Дахові домашні сонячні електростанції

Особливою популярністю в сегменті домашніх сонячних електростанцій користуються дахові проекти, в яких сонячні батареї розміщаються не на земельній ділянці, а на даху будівлі або споруди. Дахове розміщення сонячних батарей дозволяє більш раціонально використовувати площу наявних земельних ділянок та одночасно отримувати додаткову вигоду від дахів, які крім своєї основної функції при цьому починають брати участь в генерації "сонячної" електроенергії.

Фахівці Рентехно і наші партнери встановлювали сонячні батареї на похилих дахах, розміщували металоконструкції для сонячних батарей на плоских дахах, а також монтували PV обладнання на навісах, парканах та інших спорудах. Ми вміємо встановлювати сонячні електростанції на всіх типах покрівель, а також інсталювати спеціальні сонячні модулі замість традиційної черепиці, забезпечуючи тим самим істотну економію при новому будівництві або при реконструкції вже існуючих дахів.

Сонячна електростанція для будинку дозволяє істотно економити на рахунках за електроенергію, а за умови підключення за зеленим тарифом - ще й заробляти, максимально швидко окупаючи ваші інвестиції в сонячну енергетику.

Офіційні ділери Рентехно

Для підвищення якості послуг, що надаються кінцевим клієнтам, і подальшої оптимізації цінової політики, з 2017 року в сегменті домашніх ФЕС компанія Рентехно працює з залученням ретельно відібраних локальних партнерів, що надають В2С-послуги майбутнім та дійсним власникам сонячних електростанцій.

З усіх питань щодо поставки обладнання для домашніх сонячних електростанцій або реалізації проекту "під ключ", будь ласка, звертайтесь за наступними контактами:

Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^