Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Середні сонячні електростанції

Головна » Сонячні електростанції » Середні сонячні електростанції

Комерційні сонячні електростанції потужністю до 500 кВт

У нашій компанії ви можете замовити обладнання не тільки для великих промислових об'єктів або домашніх сонячних електростанцій, але також і для середніх сонячних електростанцій потужністю до 500 кВт, які можуть бути розміщені як на земельних ділянках, так і на дахах будівель і споруд. При необхідності реалізації проекту "під ключ" ми працюємо з залученням партнерських організацій, що дозволяє оптимізувати витрати Замовника на проектах такого розміру.

Однією з причин, що найбільш часто зустрічаються, для інвестицій в сонячні електростанції середнього розміру - є бажання інвестора отримувати прибуток і окупити свої вкладення за рахунок продажу електроенергії, яку вироблятиме його сонячна електростанція, державі за зеленим тарифом. Такий механізм передбачений в законі України «Про електроенергетику» і діє з квітня 2009 року. До теперішнього моменту сотні сонячних електростанцій в Україні були підключені до мережі і успішно працюють за зеленим тарифом, приносячи своїм власникам постійний прибуток.

 

Дахові сонячні електростанції

Сонячні електростанції середнього розміру та потужності дуже часто встановлюють на дахах. Такий спосіб розміщення має певні переваги:

  • Можливість уникнути досить тривалої процедури, пов'язаної з оформленням документів і проходженням процедури щодо відведення земельної ділянки під потреби відновлюваної енергетики.
  • За рахунок цього прискорюється загальний цикл проекту, що дозволяє заощадити на бюджеті.
  • Оптимальне рішення для випадків, коли власник ділянки відчуває дефіцит площі і прагне зберегти первісне призначення земель сільськогосподарського призначення.
  • Сонячні панелі менше страждають від затінення високими будинками або деревами в разі розміщення станції в межах населеного пункту або близько зелених насаджень.

 

Дахова сонячна електростанція 160 кВт

 

Компанією Рентехно накопичений великий досвід в проведенні проектування, виконання повного комплексу будівельно-монтажних робіт, а також подальшого обслуговування дахових СЕС різного типу - від невеликих (малої потужності) часткових сонячних електростанцій до комерційних, великих сонячних електростанцій, чия потужність перевищує кілька мегават. Крім того, нами реалізовані проекти, в яких сонячні панелі були локалізовані на дахових поверхнях різних будівель.

Дахові сонячні електростанції від Рентехно - це оптимальне співвідношення ціни і якості, використання в реалізації проектів продукції найнадійніших і перевірених виробників сонячних батарей і сонячних інверторів, а також їх повноцінне сервісне обслуговування на всій території України.

 

Наземні сонячні електростанції середньої потужності

Розміщення комерційних сонячних електростанцій, що найбільш часто використовується - це наземна установка всіх елементів СЕС (сонячні батареї, системи кріплення, інвертори, трансформатори та інше обладнання). З одного боку, при такому способі розміщення обладнання сонячної електростанції термін реалізації проекту в цілому дещо подовжується - адже необхідно узгодити всі формальні питання, пов'язані із земельною ділянкою. З іншого боку, безсумнівна перевага наземних сонячних електростанцій - можливість встановлення більшої (в порівнянні з даховим варіантом) кількості сонячних батарей, іншими словами - можливість отримати більш потужну СЕС. 

 

Наземна сонячна електростанція 240 кВт

 

Відзначимо і інші переваги наземного розміщення сонячної електростанції:

  • Можливість отримати сонячну електростанцію необхідної потужності - це важливо при будівництві резервних сонячних електростанцій, коли потужність, що генерується, повинна повністю компенсувати зникання електрики з промислової мережі.
  • Залучення земельних ділянок, які непридатні (або малопридатні) для сільськогосподарської діяльності.
  • Можливість встановити сонячні панелі так, щоб забезпечити їм оптимальну орієнтацію відносно сторін світу.
Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^