Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Середні сонячні електростанції

Головна » Сонячні електростанції » Середні сонячні електростанції

Комерційні сонячні електростанції потужністю до 500 кВт

У нашій компанії ви можете замовити обладнання не тільки для великих промислових об'єктів або домашніх сонячних електростанцій, але також і для середніх сонячних електростанцій потужністю до 500 кВт, які можуть бути розміщені як на земельних ділянках, так і на дахах будівель і споруд. При необхідності реалізації проекту "під ключ" ми працюємо з залученням партнерських організацій, що дозволяє оптимізувати витрати Замовника на проектах такого розміру.

 

Дахові сонячні електростанції

Сонячні електростанції середнього розміру та потужності дуже часто встановлюють на дахах. Такий спосіб розміщення має певні переваги:

  • Можливість уникнути досить тривалої процедури, пов'язаної з оформленням документів і проходженням процедури щодо відведення земельної ділянки під потреби відновлюваної енергетики.
  • За рахунок цього прискорюється загальний цикл проекту, що дозволяє заощадити на бюджеті.
  • Оптимальне рішення для випадків, коли власник ділянки відчуває дефіцит площі і прагне зберегти первісне призначення земель сільськогосподарського призначення.
  • Сонячні панелі менше страждають від затінення високими будинками або деревами в разі розміщення станції в межах населеного пункту або близько зелених насаджень.

 

Дахова сонячна електростанція 160 кВт

 

Дахові сонячні електростанції від Рентехно - це оптимальне співвідношення ціни і якості, використання в реалізації проектів продукції найнадійніших і перевірених виробників сонячних батарей і сонячних інверторів, а також їх повноцінне сервісне обслуговування на всій території України.

 

Наземні сонячні електростанції середньої потужності

Розміщення комерційних сонячних електростанцій, що найбільш часто використовується - це наземна установка всіх елементів СЕС (сонячні батареї, системи кріплення, інвертори, трансформатори та інше обладнання). З одного боку, при такому способі розміщення обладнання сонячної електростанції термін реалізації проекту в цілому дещо подовжується - адже необхідно узгодити всі формальні питання, пов'язані із земельною ділянкою. З іншого боку, безсумнівна перевага наземних сонячних електростанцій - можливість встановлення більшої (в порівнянні з даховим варіантом) кількості сонячних батарей, іншими словами - можливість отримати більш потужну СЕС. 

 

Наземна сонячна електростанція 240 кВт

Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^