Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Рішення BIPV

Сонячні електростанції BIPV

BIPV (абревіатура від англійського Building-integrated photovoltaics) - це сонячні електростанції (СЕС), які інтегровані в будівлі (споруди), виконуючи при цьому крім свого безпосереднього призначення - генерації електроенергії, ще й функції конструктивних елементів будівлі. На думку аналітиків, в середньостроковій перспективі сегмент BIPV-систем стане таким, що найбільш активно розвивається серед інших видів сонячних електростанцій.

Сонячні електростанції BIPV в порівнянні з традиційними фотоелектричними станціями мають цілий ряд переваг:

  • Встановлення BIPV-систем дозволяє активно впроваджувати сонячні технології в міських умовах, в яких існує великий попит на електроенергію, але висока вартість земельних ділянок не дозволяє реалізовувати економічно виправдані проекти сонячних електростанцій.
  • Багатофункціональність - BIPV-модулі можуть не тільки замінити собою традиційні будівельні матеріали, але і забезпечити зниження теплового навантаження на приміщення (економія на кондиціонуванні), стати частиною системи теплорегулювання будівлі (тепло від фотоелектричних модулів, що нагріваються на Сонці, можна використовувати для обігріву будівель), вони мають відмінні показники звукоізоляції.
  • Електрогенеруючі потужності (сонячні BIPV-модулі) знаходяться в безпосередній близькості від кінцевого споживача, що зводить до мінімуму втрати електрики, викликані необхідністю його передачі.
  • Конструктивна різноманітність BIPV-модулів - це відкриває широкі можливості використання їх в якості елемента архітектурного дизайну, новаторський зовнішній вигляд панелей здатний доповнити імідж будівлі і створити вражаючу атмосферу всередині. Крім того, естетична складова дозволяє інтегрувати їх практично в будь-який архітектурний стиль.

Детальніше про можливості використання BIPV-систем, їх мультифункціональності і особливості проектування сонячних електростанцій на їх основі можна прочитати у нас на сайті (частина 1 і частина 2).

 

Рішення BIPV

На сьогоднішній день найбільш ефективне рішення по співвідношенню «ціна/якість» серед BIPV-систем - це системи (модулі) glass/glass, створені на основі кристалічних кремнієвих модулів. У них поєднується дешевизна сонячних панелей, виготовлених за традиційною технологією, і естетично привабливий вигляд, характерний для тонкоплівкових гнучких модулів. Вони повністю відповідають вимогам європейського стандарту EN50583, який визначає вимоги до BIPV-модулів як частини конструкції будівлі. Наприклад, модуль «скло/скло» здатний витримати тиск в 8000 Ра - з такою силою на покрівлю тиснув би шар снігу висотою 8 метрів і мають відмінні показники звукоізоляції.

З метою надання максимально якісних і ефективних рішень для кінцевих клієнтів в квітні 2017 року Рентехно підписала Договір про Стратегічне партнерство з компанією Soli Tek cells та розпочала представляти BIPV продукти і рішення SoliTek на українському ринку (в тому числі сонячні glass/glass модулі, а також система SOLRIF).

 

BIPV facades

In-roof BIPV

PV canopy

 

Сонячні автомобільні навіси

Solar carport

Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^