Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Автономне сонячне освітлення білбордів

Головна » Сонячні електростанції » Автономне сонячне освітлення білбордів

Системи автономного освітлення білбордів

Система автономного освітлення білбордів серії RT-ABBL

Система автономного освітлення білбордів серії RT-ABBL виробництва компанії Рентехно являє собою повністю автономні освітлювальні прилади, що призначені для освітлення рекламних носіїв та поєднала у собі найпередовіші досягнення в декількох галузях науки та техніки.

Використовуючи високоякісні світлодіодні світильники, а також сонячні фотоелектричні модулі та інше обладнання від перевірених часом постачальників, інженери компанії Рентехно створили систему, яка не залежить від зовнішнього електропостачання. Даний продукт використовує невичерпну відновлювану енергію Сонця та не має в своєму складі елементів, що забруднюють навколишнє середовище.

Значними перевагами даних систем освітлення є можливість встановлення білбордів на будь якому рельєфі, де неможливо провести кабель чи повітряну лінію живлення. Застосування надійної автоматики дозволяє використовувати 32 режими роботи ситеми освітлення та досягнути терміну безперервної роботи, що значно довший у порівнянні зі стандартними джерелами освітлення.

Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^