Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Системи кріплення сонячних модулів

Головна » Послуги » Постачання обладнання » Системи кріплення сонячних модулів

Стаціонарні системи кріплення сонячних модулів

У компанії Рентехно ви можете отримати вичерпні консультації та замовити всі види комплектуючих для сонячних електростанцій, включаючи такий важливий функціональний елемент як стаціонарні опорні металоконструкції. Правильний підбір обладнання для об'єктів сонячної фотоенергетики є запорукою тривалої та безпроблемної роботи вашої електростанції на довгі роки. Металоконструкції, які підберуть для вас фахівці Рентехно, підходять як для резервних, так і для мережевих сонячних систем електропостачання дахового і наземного розміщення. Однак, варто зазначити, що Рентехно не є виробником металоконструкцій або їх окремих елементів і ми поставляємо цю продукцію виключно в ті проекти, де наша компанія виступає генеральним підрядником. Для інших проектів ми можемо надати професійну технічну та консультаційну допомогу, підібравши для вас конструкції, наприклад, під час розробки проектної документації на сонячну електростанцію.

 

Підбір металоконструкцій для сонячної електростанції

Рентехно має величезний досвід використання опорних металоконструкцій різного типу. У своїх проектах ми використовували стаціонарні конструкції з алюмінію, гарячеоцинкованого сталевого профілю і холодноцінкованного листа. Як фундаментів нами застосовувалися забивні і гвинтові палі, наземні бетонні блоки та литі заглиблені в землю бетонні фундаменти. Також у нас є великий досвід установки опорних металоконструкцій на дахах - скатних, пласких, тощо. У якості притискних елементів ми використовували алюмінієві, нержавіючі та оцинковані вироби. Накопичений досвід дозволяє запропонувати нашим клієнтам найбільш оптимальне рішення по металоконструкціях з урахуванням багатьох факторів, таких як умови конкретної ділянки по геології або геодезії, вітрові та снігові навантаження, вимоги щодо терміну служби, ціна і зовнішній вигляд виробу.

Перед затвердженням типу і матеріалу для конструкції ми обов'язково проводимо певні інженерні вишукування і виконуємо необхідні розрахунки. Наші конструктори підбирають максимально оптимізовані рішення і вузли, в тому числі перевіряють розрахунки, які надаються постачальниками металоконструкцій, профілів або притискних елементів. Нерідкі ситуації, коли ми бракуємо деякі типи металоконструкцій через їх невідповідності Технічному Завданню. Але також дуже часто нам вдається зворотне - ми знаходимо технічні можливості для спрощення конструкції без втрати її якості і технічних властивостей, що дозволяє отримати більш привабливі умови по ціні або терміну монтажу.

Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^