Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Сонячні батареї LONGi Solar

Сонячні батареї LONGi Solar

LONGi Solar - один з провідних світових виробників високоефективних монокристалічних сонячних елементів і модулів. Компанія заснована в 2000 році, а з 2015 року компанія щорічно виробляє обладнання для фотоелектричних станцій сумарною потужністю понад 1 ГВт. Штаб-квартира компанії розташована в місті Сіань (Китай), крім того LONGi Solar має свої офіційні представництва в Японії, Малайзії, США (північноамериканське відділення), Індії та Німеччини (тут розташований європейський офіс). Сумарні активи компанії перевищують 1,5 мільярда доларів, щорічний чистий прибуток - понад 200 мільйонів.

Ринок сонячних модулів - один з конкурентоемких, при цьому зростання конкуренції призводить до появи на ринку фінансово неспроможних підприємств. Наприклад, аналітики PHOTON Consulting's PV Triathlon відзначають, що майже 65% компаній, які зараз виробляють сонячні панелі, мають дуже високий ризик банкрутства. Для покупців продукції цих компаній це загрожує, як мінімум, не виконанням заявлених гарантійних зобов'язань. У той же час LONGi в рейтингу «Фінансове здоров'я» компаній від PHOTON Consulting's PV Triathlon займає друге місце (поступається тільки гігантові LG Electronics), випереджаючи при цьому всіх інших найбільших китайських виробників сонячних панелей.

Сонячні модулі LONGi відрізняються високою надійністю - компанія надає 10-річну гарантію на матеріали та вироби. Крім того, сонячні модулі LONGi Solar менше схильні до зниження потужності - після 25 років роботи їх потужність становить не менше 83,5% (у інших компаній цей показник становить 80%) - це дозволяє споживачам істотно збільшити генерацію електрики.

Компанія має власне виробництво повного циклу - від вирощування кремнієвих пластин до випуску готових сонячних модулів. Велику увагу компанія приділяє науково-дослідній роботі - щорічно на ці цілі направляється 7% доходу компанії, в дослідницькому підрозділі компанії працює більше 500 співробітників, компанії LONGi Solar належить 178 патентів. Саме це дозволило LONGi Solar одній з перших на світовому ринку налагодити масове виробництво сонячних елементів PERC. Особливість їх виробництва в тому, що додатковий шар діелектрика наноситься на тильну частину сонячного елемента. За рахунок відбиття від цього шару сонячного світла, який проходить крізь сонячний елемент, частина його повертається і викликає генерацію нових вільних електронів. Саме тому ефективність сонячних елементів PERC становить понад 20%, в той час як у звичайних кремнієвих сонячних елементів ККД дорівнює 17-19%. Це дозволяє збільшити потужність сонячної панелі при стандартному (60 модулів) кількості сонячних елементів до 275-290 Вт (стандартно - 250 Вт). Відзначимо і інші переваги:

  • Сонячні елементи LONGi мають високу продуктивність навіть при низькій освітленості.
  • Наявність додаткового пасивного електричного шару дозволяє відбивати світло, у якого довжина хвилі більше 1180 нм - в звичайних панелях саме ця частина спектра сонячного випромінювання призводить до нагрівання модуля (пластини), викликаючи тим самим відчутне зниження продуктивності сонячної батареї.
  • Сонячні елементи PERC за рахунок конвертації довгохвильового складового спектра сонячного випромінювання (воно переважає в ранкові та вечірні години, а також за умови високої хмарності, коли короткі хвилі активно поглинаються атмосферою) дозволяють підвищити ККД сонячної панелі.
  • Підвищення потужності сонячної панелі дозволяє отримати сонячну електростанцію необхідної потужності з використанням меншої площі - це особливо важливо при дефіциті площі, наприклад, при установці дахових сонячних електростанцій.

Купити сонячні панелі LONGi в Рентехно - це можливість придбати обладнання за адекватною ціною, при цьому ми беремо на себе всі питання, пов'язані з митним очищенням і логістикою. Додатковий плюс - зберігається повна гарантія від виробника, а також за рахунок роботи з вітчизняними фахівцями ви також отримуєте додаткову гарантію і можливість якісного сервісного обслуговування від Рентехно.

Сонячні батареї LONGi Solar - висока продуктивність, ефективність, надійність і швидке повернення ваших інвестицій!

 

Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^