Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Сонячні батареї JA Solar

Сонячні батареї JA Solar

Компанія JA Solar Holdings Co., Ltd створила вертикально інтегрований ланцюг виробництва. За обсягом продукції, що випускається, вона стабільно входить в першу п'ятірку компаній за сумарною потужністю випуску сонячних (фотоелектричних) модулів. Штаб-квартира розташована в Пекіні, основний виробничий офіс - в Шанхаї, основне виробництво локалізовано в 7 містах Китаю, один завод з річною потужністю майже 1 ГВт сонячних модулів розташований в Малайзії. Компанія поставляє свої готові сонячні батареї, а також фотоелектричні модулі більш ніж в 60 країн світу.

 

Сонячні модулі JA Solar від компанії Рентехно

 

JA Solar не просто провідний світовий виробник якісного, надійного і високопродуктивного обладнання для сонячних батарей, це один з лідерів галузі з інвестицій в дослідження і розвиток сонячних технологій. Постійна оптимізація існуючих технологій і впровадження інноваційних розробок дозволяє компанії на 6-12 місяців випереджати своїх конкурентів на ринку. Компанія JA Solar першою впровадила і почала масове виробництво фотоелементів (solar cells) на основі селективної дифузійної технології з PERC (пасивація на тильній стороні).

Ще одним прикладом активного впровадження інноваційних технологій є застосування технології подвійного друку - компанія JA Solar першою в світі почала її використання на всіх своїх виробничих лініях, що випускають сонячні елементи. Застосування техніки подвійного друку дозволило поліпшити показники зварюваності струмопровідних доріжок і мінімізувати ймовірність розриву мережі струмопровідних доріжок в сонячному модулі, а також знизити контактний опір. Все це в комплексі дозволило знизити втрати енергії та підвищити відмовостійкість сонячних модулів.

Використання власних інноваційних технологій дозволяє JA Solar випускати сонячні модулі, чий середній ККД становить 20,6%. Крім того, в порівнянні з іншими монокристалічними панелями, сонячні батареї JA Solar відрізняються кращою продуктивністю в умовах поганого освітлення ( відбите світло, дифузне освітлення).

Потужність полікристалічної сонячної батареї компанії JA Solar, що складається з стандартного числа фотоелектричних модулів - 60, в середньому дорівнює 285-290 Вт, в той час як середнє значення потужності аналогічної сонячної батареї (за кількістю сонячних фотоелектричних модулів і розмірами) становить від 255 до 260 Вт .

Таке підвищення потужності однієї сонячної панелі дозволяє:

  • При однаковій площі, яку займають сонячні панелі, сонячні батареї JA Solar генерують на 11% більше електроенергії.
  • Заощадити до 8% площі при будівництві сонячної електростанції заданої потужності.
  • Заощадити транспортні витрати на 10%.
  • Знизити витрати на монтажні роботи на 7%.

 

Компанія Рентехно давно і плідно співпрацює з компанією JA Solar. Ми використовували їх обладнання в багатьох своїх проектах, а відповідно наші співробітники пройшли необхідне навчання та тренінги, а також накопичили великий практичний досвід експлуатації. Замовляючи наші послуги «під ключ» ви можете закласти в Технічне завдання на проект вимоги до використання обладнання від даного виробника і отримати від нас вичерпні технічні консультації по його застосуванню. Крім того, ви можете просто придбати дане обладнання під ваші проекти в компанії Рентехно. Ми запропонуємо вам адекватну ціну, а також візьмемо на себе всі питання, пов’язані з логістикою і митним очищенням. При цьому ви зберігаєте пряму гарантію від виробника, суттєво знижуєте вартість пусконалагоджувальних робіт за рахунок роботи з вітчизняними фахівцями, а також отримуєте додаткову гарантію і як мінімум 1 рік безкоштовного сервісного обслуговування від Рентехно.

Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^