Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Сонячні модулі

Сонячні фотоелектричні модулі

Сонячна енергетика - один з найбільш перспективних і швидко розвиваються сегментів альтернативної енергетики. Це поновлюваний, практично невичерпний ресурс, який дозволяє генерувати абсолютно екологічно чисту електроенергію без найменшого збитку для навколишнього середовища без всяких залишкових явищ.

Сонячні батареї (інші часто зустрічаються визначення і назви - фотоелектричні модулі, сонячні модулі, фотогальванічні модулі, фотоелектричні сонячні модулі) - найважливіша складова будь-якої сонячної (фотоелектричної) установки, вони виступають в якості джерела електричного струму, який виробляється за рахунок перетворення сонячного випромінювання, що надходить на пластини, в електроенергію. Основні переваги використання сонячних батарей обумовлені їх конструктивними особливостями: вони відрізняються високою надійністю, стабільністю електричних параметрів, а відсутність в їх складі рухомих частин робить їх довговічними, мінімізуючи при цьому витрати на обслуговування.

Сонячні панелі - найважливіший і самий коштовний компонент, який використовується для побудови фотоелектричних систем різного призначення. Вони збираються з окремих компонентів - сонячних модулів, принцип роботи яких базується на явищі внутрішнього фотоефекту в напівпровідниках. Фотоелектричний модуль - це енергогенеруючий пристрій, який представляє собою конструктивно об'єднані і електрично з'єднані між собою фотоелектричні сонячні елементи, який через вихідні клеми віддає вироблений струм на зовнішнє навантаження. Сонячна панель може бути використана в складі фотоелектричних систем електроживлення для генерації і поставки електроенергії для комерційних і житлових приміщень.

 

Сонячні батареї: як вибрати, продаж, поставка

Сонячний модуль - найважливіший і одночасно - найдорожчий компонент в будь-якій фотоелектричнай системі. Саме від її надійності, довговічності та ефективності багато в чому залежить успішна і довгострокова прибуткова експлуатація сонячної станції.

З огляду на велике представництво виробників, вибрати тип сонячної батареї - справа непроста, вимагає максимальної уважності. Виділимо кілька параметрів, які найбільш важливі при виборі фотоелектричного модуля:

  • Присутність бренду в рейтингу Tier 1 або Tier 2 (компанія в Tier 1, рейтингу виробників, який складають Bloomberg - показник дуже високої якості і надійності).
  • Наявність сертифіката страховки якості, виданого незалежною страховою компанією.
  • Наявність у виробника міжнародних сертифікатів IEC і UL.
  • Використання в модулях захисту від PID деградації.
  • Можливість отримати звіт про проведення вихідного контролю для кожного зразка сонячної батареї, що купується, з обов'язковою прив'язкою до серійного номеру виробу.
  • Можливість відвідування покупцем заводу під час проведення вихідного контролю (тестування) та подальшої упаковки партії сонячних батарей, що відправляється.
  • Ряд інших комерційних, експлуатаційних та комерційних чинників (співвідношення вартість / ефективність, гарантія від виробника і т.д.).

 

За останні 5 років, разом з падінням ціни на сонячні батареї в 2,5-3 рази, суттєво змінилася і географія їх виробництва. Безсумнівним лідером випуску фотоелектричних модулів став Китай, наприклад, з вироблених в 2015 році панелей сумарною потужністю 56 ГВт, 73% припадає саме на китайських виробників. Ще 5% були зроблені за межами Піднебесної, але при цьому для їх випуску використовувалися китайські комплектуючі. На Thin-film (гнучкі) панелі припадає лише 6%, при цьому 88% всіх випущених зразків мають китайське походження (або випущено безпосередньо в Китаї, або зроблені з китайських елементів). Політика підтримки та субсидування фотоелектричної промисловості, якої дотримується уряд Китаю, дозволила значно підвищити якість сонячних батарей при значному зниженні їх собівартості. Компанія Рентехно, займаючись постійним моніторингом ринку фотоелектричних модулів, спираючись на свій багаторічний досвід, допоможе підібрати оптимальне обладнання, виходячи з призначення об'єкта, особливостей функціонування, обслуговування та бюджету проекту.

Компанія Рентехно, починаючи з 2010 року, регулярно бере участь в проектуванні і будівництві промислових сонячних електростанцій як на території України, так і за її межами. На сьогоднішній день сумарна потужність побудованих нами сонячних електростанцій вимірюється десятками мегават. Ми самостійно проектували ці об'єкти і організовували поставки всього обладнання для сонячних електростанцій, які ми  споруджували. У різний час ми співпрацювали з такими всесвітньо відомими брендами як Trina, Yingly, Jinko, JA Solar, Zhongli Talesun, Phono Solar, Risen, ET Solar, EGing, LDK, Perlight, Amerisolar, Chinaland і багатьма іншими.

Наше розуміння ринку сонячних батарей засноване на багаторічному досвіді експлуатації сонячних електростанцій. Важливий факт - фахівці нашої компанії мають реальний практичний досвід виробництва сонячних батарей, тому розуміння всіх виробничих процесів є істотним додатковим чинником для ретельного аналізу постачальників, ми звертаємо увагу на ті моменти, які дуже часто повністю упускаються іншими дистриб'юторами.

Постійна участь Рентехно в великих, в тому числі - міжнародних, проектах з проектування та будівництва комерційних потужних сонячних станцій, дозволяє компанії отримувати продукцію провідних виробників сонячних батарей за ексклюзивною ціною, навіть якщо мова йде про порівняно невеликі партії. Завдяки цьому, сьогодні компанія Рентехно готова запропонувати своїм замовника купити сонячні панелі, випущені виробниками з рейтингу Tier-1 за дуже привабливою ціною. При обмеженому бюджеті проекту, коли є необхідність скоротити витрати на обладнання, ми готові поставити сонячні батареї від перевірених виробників класу Tier 2, чиї фотоелектричні модулі за якістю і надійністю практично ні в чому не поступаються першокласним сонячним батареям.

Компанія Рентехно готова запропонувати найбільш оптимальні сонячні батареї для вашого проекту, взявши на себе вирішення всіх питань по доставці, митному оформленню, сертифікації і страховці вантажу, а також - ми можемо виступити в якості посередника, організувавши для вас прямий контракт від надійного і перевіреного нами виробника сонячних фотоелектричних модулів. Для отримання більш детальної інформації про наявність і ціни на сонячні батареї, будь ласка, звертайтеся в київський офіс компанії Рентехно.

 

Купити сонячні батареї будинку в Києві

Сонячні батареї відмінно підходять для забезпечення електричною енергією заміських будинків, котеджів і дачних селищ. Їх рекомендується встановлювати на мобільні будинки, а також будівлі, розташовані далеко від ліній електропередач. Санаторії, будинки відпочинку та інші подібні установи - ще один сегмент, де виправдане застосування сонячних батарей як додаткове джерело енергії.

 

Сонячні батареї для роботи по зеленому тарифу

Найбільш перспективне і економічно вигідне використання сонячних електростанцій - це генерування електроенергії з подальшою її реалізацією за зеленим тарифом. Чинне законодавство, що регулює сферу сонячної енергетики, являє вигідні умови для інвестицій в промислові сонячні електростанції і одну з найвищих в Європі ставку зеленого тарифу.

Зелений тариф в Україні - це реально діючий на сьогоднішній день механізм, який спонукає як підприємців, так і приватних домовласників активно займатися установкою енергогенеруючих установок, що використовують альтернативні джерела енергії. Як результат - зростання популярності сонячних технологій, які стають доступнішими як в економічному, так і в технічному плані, що призводить до щорічного збільшення потужностей сонячних електростанцій.

Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^