Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Сонячні інвертори Steca

Сонячні інвертори Steca

Компанія Steca - найбільший європейський виробник силової електроніки, яка може використовуватися в різних системах енергопостачання, в тому числі і тих, які функціонують на поновлюваних джерелах енергії. Компанія досягла найвищих показників надійності і якості за рахунок впровадження у виробництво на своїх підприємствах (які розташовані виключно в Європі) багатоступінчастої системи контролю, скрупульозно відстежує дотримання технологічних процесів. Саме тому блоки безперебійного живлення, а також інвертори, зо використовуються в резервних і автономних системах енергозабезпечення, визнані одними з кращих на світовому ринку в своєму класі.

 

Автономні сонячні інвертори Steca

Компанія Steca спеціалізується на виробництві інверторів, які використовуються в резервних, а також автономних фотоелектричних (сонячних) системах електрозабезпечення. Інвертори серії розроблялися з урахуванням їх подальшого застосування саме в автономних фотогальванічних системах. Для цього компанія Steca задіяла технологічні рішення, які не використовувалися раніше при проектуванні і випуску обладнання такого типу. В результаті вдалося отримати на виході інвертора змінну напругу, яка має ідеальну синусоїдальну форму. Крім того, що особливо важливо в автономних сонячних електросистемах - вдалося досягти мінімального значення власного струму споживання в усіх режимах функціонування - робочому або «сплячому», за цим показником інвертори Steca одні з кращих в світі. Крім того, інвертор забезпечує оптимальний захист накопичувача (акумуляторної батареї), попереджаючи його від глибокого розряду.

Завдяки тому, що інвертори Solarix PI можуть бути з'єднані паралельно (можливе підключення до 4-х штук через один комутатор), це дозволяє проектувальникам оптимізувати споживання енергії в системі. Кілька з'єднаних інверторів Solarix PI фактично представляють собою єдиний пристрій високої потужності. При невеликому навантаженні працює лише один інвертор, всі інші перемикаються в «сплячий» режим - цим забезпечується істотна економія споживаної системою електроенергії. Коли система переходить на роботу з великою потужністю (в домашніх умовах - включення холодильника, печі СВЧ або кондиціонера), автоматично підключається необхідна кількість інверторів, щоб забезпечити безперебійне енергопостачання необхідної потужності.

 

Мережеві сонячні інвертори Steca

Для промислових сонячних електростанцій, що реалізують вироблену електрику в загальну мережу за зеленим тарифом, Steca розробила і виробляє інвертори StecaGrid.

Компанія Рентехно давно і плідно співпрацює з компанією Steca. Ми використовували їх обладнання в багатьох своїх проектах, а відповідно наші співробітники пройшли необхідне навчання та тренінги, а також накопичили великий практичний досвід експлуатації. Замовляючи наші послуги «під ключ» ви можете закласти в Технічне завдання на проект вимоги до використання обладнання від даного виробника і отримати від нас вичерпні технічні консультації по його застосуванню. Крім того, ви можете просто придбати дане обладнання під ваші проекти в компанії Рентехно. Ми запропонуємо вам адекватну ціну, а також візьмемо на себе всі питання, пов’язані з логістикою і митним очищенням. При цьому ви зберігаєте пряму гарантію від виробника, суттєво знижуєте вартість пусконалагоджувальних робіт за рахунок роботи з вітчизняними фахівцями, а також отримуєте додаткову гарантію і як мінімум 1 рік безкоштовного сервісного обслуговування від Рентехно.

 

Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^