Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

STP 20000TL / 25000TL

Сонячний інвертор SMA SUNNY TRIPOWER 20000TL / 25000TL

SMA SUNNY TRIPOWER 20000TL / 25000TL - серія безтрансформаторних сонячних інверторів, що мають трифазний вхід. Сонячні інвертори призначені для перетворення постійного струму, який подається від сонячних панелей на відповідний вхід, в змінний з параметрами, який відповідають вимогам для передачі в місцеву мережу.

Мережеві інвертори серії SMA SUNNY TRIPOWER зарекомендували себе як якісне і надійне обладнання:

  • SMA SUNNY TRIPOWER 20000TL - відмінно підійде для системи сонячної енергетики невеликої та середньої потужності, наприклад, для приватної домашньої сонячної електростанції.
  • SMA SUNNY TRIPOWER 25000TL - оптимальний вибір для промислових сонячних електростанцій.

 

Основні переваги сонячних інверторів SMA SUNNY TRIPOWER 20000TL / 25000TL:

  • Висока ефективність - дана серія інверторів відрізняється надзвичайно низькими енергетичними втратами, пікові значення перетворення струму, що надходить від сонячних панелей, може досягати 98,5%.
  • Комунікативні можливості - інвертор має систему збору, обробки і передачі даних. Система Webconnect, отримавши дані безпосередньо від інвертора, відправляє їх в Sunny Portal і Sunny Places. Тим самим - немає необхідності встановлювати додаткове обладнання, досить тільки наявності DSL роутера і виходу в мережу Інтернет.
  • Експлуатаційна надійність - в інверторах реалізована комплексна система захисту Optiprotect, основна перевага якої - самонавчальна функція виявлення несправностей. Крім того, до складу системи входить електронний запобіжник і вбудований розрядник, який захищає від перенапруги, яка може виникнути в ланцюзі постійного струму. Саме комплексний підхід в реалізації системи захисту дозволив знизити її вартість в порівнянні з роздільним встановленням всіх компонентів.
  • Контроль реактивної складової робить ці сонячні інвертори особливо затребуваними в умовах використання електродвигунів і в цілому знизити витрати на електрику.
  • Гнучкість проектування - використання системи МРРТ дозволяє, за рахунок реалізованих алгоритмів збору сонячної енергії, забезпечити оптимальне функціонування системи навіть в умовах часткового затінення поля сонячних батарей. Крім того, це дозволяє підвищити ефективність установок в домашніх умовах в разі орієнтування сонячних панелей в напрямку «схід-захід».
  • Дружній інтерфейс - мультіпіксельний екран дає можливість відображати будь-які символи або інформацію на будь-якій мові.
  • Мінімальний рівень шуму - досягається за рахунок вибору таких режимів роботи, які мінімально використовують систему охолодження.
  • Простота монтажу - за рахунок зміни конструкції настінного кріплення процес монтажу значно спростився.

 

Завдяки комплексним технічним рішенням, високою пікової ефективності сонячні інвертори SMA SUNNY TRIPOWER 20000TL / 25000TL - це можливість відчутно підвищити ефективність і продуктивність сонячної електростанції, знизивши при цьому витрати на обладнання і технічне обслуговування.

Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^