Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Сонячні інвертори SMA

Сонячні інвертори SMA

Інвертор - це технічно дуже важливий компонент будь-якої сонячної електростанції. В нього надходить постійний струм, що виробляється сонячними батареями (панелями, вітрогенераторами, ДЕС), перетворюється на змінний необхідної частоти. Останнім часом інвертори виконують і дуже важливу роль в якості інтелектуальної системи, яка контролює і управляє всіма процесами в мережі.

Компанія Рентехно - технічний і торговий партнер компанії SMA Solar Technology AG (що підтверджено врученням відповідного сертифікату), загальновизнаного світового лідера в області розробки, виробництва і продажу інверторів, а також приладів, які використовуються для моніторингу різноманітних систем енергозабезпечення та енергогенерації. Інвертори СМА розроблені з урахуванням всіх останній досягнень та інновацій в галузі електроніки, що гарантує їм високу продуктивність і надійність.

 

Сонячні інвертори СМА

 

Характерна риса, якої відрізняються всі інвертори SMA - висока ефективність, одна з останніх розробок компанії - інвертор Sunny Mini Central - має показник ефективності не менше 98%. Технології, які використовуються SMA, дозволяють виробляти багатофункціональні інвертори, які можна використовувати в мережевих, автономних і резервних енергосистемах.

Розроблені компанією SMA інвертори SUNNY TRIPOWER (за своїм типом трифазні, мережеві) - одні з найбільш передових високоефективних перетворювачів, використовуваних сьогодні в сонячній енергетиці. З початком їх випуску компанія SMA задала фактично новий, гранично високий технологічний стандарт обладнання подібного типу. Інвертори SUNNY TRIPOWER успішно експлуатуються в фотоелектричних (сонячних) станціях, чия потужність вимірюється десятками мегават.

Сонячні інвертори Sunny Tripower - це синтез високої продуктивності, простоти інсталяції та надійної підтримки заданих параметрів мережі. Використання технології багатопоточності і широкого діапазону вхідних напруг, дозволяє задіяти даний трифазний інвертор в найрізноманітніших конфігураціях енергосистем. Вбудована система безпеки Optiprotect, що має функцію визначення несправностей, яка має можливість настро.ватися та вдосконалюватись самостійно, електронний запобіжник, а також розрядник захисту, що оберігає ланцюг постійного струму від перенапруги - все це в комплексі гарантує найвищу ступінь надійності і безпеки при експлуатації як самого інвертора, так і електромережі, в якій він буде встановлено.

Мережеві сонячні інвертори SUNNY BOY - оптимальний варіант для фотоелектричних систем малої і середньої потужності, за своєю ефективністю вони відмінно підходять для установки в приватних (домашніх), а також мобільних сонячних електростанціях. Сонячні інвертори SMA SUNNY BOY можуть встановлюватися як в сонячних електростанціях, що функціонують паралельно з централізованою мережею енергопостачання, так і в автономних (як варіант - резервних) варіантах електроживлення, де вони можуть використовуватися одночасно з інверторами іншого типу - Sunny Island. За своєю конструкцією інвертори типу Sunny Boy класифікуються як інвертори без трансформатора. Наявність високого ККД дозволяє виділити цей клас інверторів в окрему групу. Крім того, слід виділити міцний, надійний корпус і невелика вага виробу, що сприяє простому і швидкому монтажу інвертора.

Компанія SMA Solar Technology AG дуже чуйно реагує на потреби замовників і ринку, її розробки дозволяють продукції компанії повністю відповідати світовим тенденціям цього сегмента ринку. Маючи основну штаб-квартиру в місті Ністеталь (Німеччина, недалеко від м. Кассель), компанія через мережу своїх представництв, широко представлена практично у всіх країнах світу.

 

Сонячні інвертори СМА - продаж, доставка, сервісне обслуговування

Компанія Рентехно давно і плідно співпрацює з компанією SMA Solar Technology. Ми використовували їх обладнання в багатьох своїх проектах, а відповідно наші співробітники пройшли необхідне навчання та тренінги, а також накопичили великий практичний досвід експлуатації. Замовляючи наші послуги «під ключ» ви можете закласти в Технічне завдання на проект вимоги до використання обладнання від даного виробника і отримати від нас вичерпні технічні консультації по його застосуванню. Крім того, ви можете просто придбати дане обладнання під ваші проекти в компанії Рентехно. Ми запропонуємо вам адекватну ціну, а також візьмемо на себе всі питання, пов’язані з логістикою і митним очищенням. При цьому ви зберігаєте пряму гарантію від виробника, суттєво знижуєте вартість пусконалагоджувальних робіт за рахунок роботи з вітчизняними фахівцями, а також отримуєте додаткову гарантію і як мінімум 1 рік безкоштовного сервісного обслуговування від Рентехно.

Крім того, як офіційний "Sales and Solutions" партнер SMA, в грудні 2016 року компанія Рентехно отримала право надавати повну сервісну підтримку для кінцевих власників сонячних електростанцій, що використовують інвертори даного виробника. Лист від компанії SMA з цього питання є по посиланню.

 

Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^