Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Сонячні інвертори Huawei

Сонячні інвертори Huawei

Компанія Huawei надає свої послуги і реалізує високоякісні продукти по всьому світу. Одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії є розробка рішень для сонячної енергетики, в тому числі - виробництво високоякісних сонячних інверторів і інтелектуальних систем, які використовіються для моніторингу роботи сонячних електростанцій. Мережеві інвертори Huawei використовуються для комутації фотоелектричних станцій, що генерують електроенергію, з загальною енергосистемою. Тому вони часто використовуються для підключення сонячних електростанцій, що експлуатуються для виробництва електроенергії з метою подальшої її реалізації за зеленим тарифом.

 

Сонячні мережеві інвертори Huawei

Мережеві інвертори Huawei спроектовані на основі власних запатентованих технологій компанії, що дозволяє отримати високотехнологічне поєднання високої продуктивності з розумною ціною. Переваги використання мережевих інверторів компанії Huawei:

  • Еефективність - використання в інверторах трирівневої типології транзисторів (IGBT) дозволяє отримати максимальне значення ККД в районі 97-98,7%. Крім того, конструкція інвертора передбачає наявність до 3 MPPT каналів, які відстежують точку максимальної генерації електрики
  • Надійність - конструкцією інверторів передбачений захист від замикання на землю і можливої перенапруги. Крім того, інвертори мають власну оригінальну систему охолодження, яка використовує природну циркуляцію повітряних потоків, що дозволяє відмовитися від установки вентилятора, що обдуває пристрій. Такий підхід, з одного боку, дозволяє зменшити власне споживання електрики (це можна розцінювати як зниження втрат електроенергії, що виробляється і підвищення продуктивності сонячної електростанції), з іншого - робить інвертор набагато надійнішим. Ще одним плюсом такої конструкції вентиляції можна вважати можливість установки інверторів на відкритому повітрі
  • Ынтелектуальний моніторинг - інвертори Huawei не тільки виконують функції перетворення струму, але і відіграють важливу роль в якості елемента контролю та управління - відстежуючи несправності по ланцюгах системи, вони дозволять скоротити час, необхідний для локалізації несправності, на 80%.

Сонячні інвертори Huawei в українських умовах на практиці довели, що можуть ефективно використовуватися як на потужних (в кілька мегават) промислових сонячних електростанціях, так і у досить невеликих за потужністю домашніх (приватних) PV системах. Вони прекрасно зарекомендували себе в фотоелектричних системах, паралельно функціонуючих з централізованою мережею електропостачання. Щоб домогтися оптимального функціонування як самого мережевого інвертора, так і всієї системи сонячної електростанції, його вибір необхідно проводити ще на етапі проектування PV системи.

 

Інвертори Huawei для сонячних електростанцій

Компанія Рентехно плідно співпрацює з компанією Huawei. Ми використовували їх обладнання в багатьох своїх проектах, а відповідно наші співробітники пройшли необхідне навчання та тренінги, а також накопичили великий практичний досвід експлуатації. Замовляючи наші послуги «під ключ» ви можете закласти в Технічне завдання на проект вимоги до використання обладнання від даного виробника і отримати від нас вичерпні технічні консультації по його застосуванню. Крім того, ви можете просто придбати дане обладнання під ваші проекти в компанії Рентехно. Ми запропонуємо вам адекватну ціну, а також візьмемо на себе всі питання, пов’язані з логістикою і митним очищенням. При цьому ви зберігаєте пряму гарантію від виробника, суттєво знижуєте вартість пусконалагоджувальних робіт за рахунок роботи з вітчизняними фахівцями, а також отримуєте додаткову гарантію і як мінімум 1 рік безкоштовного сервісного обслуговування від Рентехно.

Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^