Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Сонячні інвертори Goodwe

Сонячні мережеві інвертори від компанії Goodwe

Компанія GoodWe - це один з лідируючих світових розробників і виробників сонячних інверторів з виробничими потужностями в Китаї. GoodWe (Jiangsu) Power Supply Technology Co. Ltd випускає мережеві і гібридні інвертори для побудови об'єктів ВДЕ. З моменту свого заснування, компанія зосереджена на R & D і виробництві сонячних перетворювачів напруги і пов'язаних з ними рішень для моніторингу.


Комплектуючі для всіх серій сонячних інверторів GoodWe виробляються за технологією і вимогам згідно з міжнародними стандартами якості:

  • Діапазон потужності варіюється від 1 до 50 кВт.
  • Висока ефективність перетворення до 98,8%.
  • Ефективність MPPT до 99,5%.
  • THDi становить менше 1%.
  • Всі інвертори GoodWe сертифіковані CGC, CEI0-21, VDE, TUV, CE, G83, G59, SAA, EN50438 і MEA.


Сонячні мережеві DC / AC інвертори Goodwe працюють за технологією GRID TIE (ON-GRID) з безпосередньою генерацією електроенергії в мережу і призначені для побудови сонячних електростанцій, що працюють за зеленим тарифом. Крім того, компанія розробила повне рішення для моніторингу своїх продуктів і софт для розрахунку мережевий електростанції на сонячних батареях c урахуванням орієнтації сонячних батарей по сторонах світу, кута нахилу сонячних батарей та інших вихідних факторів.

 

 

GoodWe протягом багатьох років спеціалізується на створенні якісного бренду і підтримує статус надійного партнера. З моменту створення компанії, їх бренд був поліпшений за рахунок високої якості, надійного сервісу і економічно ефективних продуктів. GoodWe звертає увагу на вимоги клієнтів, а також розуміє високу цінність своїх клієнтів. Однофазна модель MPPT GW4000-SS і трифазна модель MPPT GW17K-DT від GoodWe були удостоєні премії Double A в тесті Photon, рейтинг Top 2 серед побутових моделей і Top 5 серед комерційних моделей в світовому рейтингу. Також бренд GoodWe був внесений до списку "Advanced Technical Enterprise" Top 20 Chinese PV Inverter Enterprise in 2014op 10 Chinese PV Inverter Enterprise "Top 10 Chinese Solar Inverter Brand", "Top 10 Chinese Solar Inverter Brand" на ринку мережевих інверторів, "SNEC MW Golden Award "," Best Employer in Suzhou ".


Трифазні інвертори GoodWe використовують передові технічні рішення з більш широким діапазоном напруги постійного струму, який може генерувати додаткові 10% електроенергії, ніж аналогічні продукти. Встановивши сотні МВт промислових сонячні електростанцій з використанням серії інверторів GoodWe DT, компанія стала одним з найбільш розвинених постачальником сонячних інверторів на світовому ринку.

Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^