Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Сонячні інвертори

Головна » Послуги » Постачання обладнання » Сонячні інвертори

Сонячні мережеві on-grid інвертори

Сонячні інвертори - один з ключових елементів будь-якої сонячної електростанції. Вони забезпечують перетворення постійного струму (DC), який генерують сонячні панелі (модулі) в змінний струм (АС). Мережеві сонячні інвертори здатні функціонувати тільки при наявності напруги, що подається з зовнішньої електромережі, в той час як автономні (резервні) сонячні інвертори здатні діяти від акумуляторної батареї, без підключення зовнішньої мережі. Крім того, сучасні інвертори, крім перетворення струму, виконують роль інтелектуальної системи, на яку покладається завдання загального контролю і управління функціонуванням всієї мережі.

 

Мережеві інвертори для сонячних електростанцій

Багаторічний великий досвід практичної експлуатації та сервісного (технічного) обслуговування різних видів сонячних інверторів дав можливість компанії Рентехно зібрати велику базу даних по виробниках, брендам і моделям. Це дало нам можливість повністю відмовитися від виробів, які негативно зарекомендували себе як з позиції надійності і якості, так і технічної (сервісної) підтримки. В цьому і полягає головна перевага співпраці з компанією Рентехно - ви гарантовано отримуєте інвертори від перевірених виробників обладнання, компаній Huawei, SMA, Steca, GoodWe і Victron.

У 2016 році Рентехно, єдина в Україні, отримала сертифікат від компанії SMA Solar Technology AG (Німеччина), одного з лідерів в світі по виробництву інверторів, на проведення самостійної установки, пуско-налагоджувальних робіт і техобслуговування її продукції

 

Переваги співпраці з Рентехно:

  • Мінімальний термін поставки - більшість позицій з модельних рядів провідних виробників мережевих інверторів постійно знаходиться в наявності на наших складах в Києві, Львові та Кропивницькому. При необхідності, ми готові поставити необхідний зразок інвертора під замовлення.
  • Найвигідніші умови поставок як оптових партій, так і одиничних зразків.
  • Гнучка система знижок в залежності від умов передоплати і обсягів замовлення.
  • Наявність обмінного фонду - ви в будь-який момент можете без зволікання отримати працездатний інвертор, щоб швидко відновити функціонування вашої сонячної установки. Співпраця з Рентехно - це можливість уникнути втрати часу і доходу, чекаючи повернення вашого обладнання з гарантійного ремонту, або тримати на складі кілька запасних зразків на випадок поломки основного обладнання, заморожуючи тим самим значні грошові кошти.

 

Для отримання найсвіжішої і повної інформації про поточні цінові пропозиції на сонячні (мережеві і автономні) інвертори, а так само за отриманням необхідної професійної консультації звертайтеся в офіс або представництво компанії Рентехно.

Ознайомитися з рейтингом ТОП-виробників сонячних інверторів можна за цим посиланням.

Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^