Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Кабелі та конектори

Головна » Послуги » Постачання обладнання » Кабелі та конектори

Кабелі та конектори для сонячних модулів

У нас ви можете замовити будь-які види обладнання та комплектуючих для сонячних електростанцій, в тому числі — сонячний кабель та конектори для з'єднання сонячних модулів.

Основна вимога до кабелів і роз'ємів (коннекторам), що використовуються для комутації (з'єднання) окремих сонячних батарей - забезпечення мінімальних втрат при передачі виробленої в фотоелектричних панелях електроенергії до споживача. Зниження втрат на комутаційних вузлах і на кабелях (провідниках) - один із шляхів підвищення ефективності використання сонячної електростанції.

Коннектори МС4: переваги та особливості

Щоб об'єднати кілька сонячних батарей з подальшою комутацією їх до инвертору використовуються спеціальні роз'єми - так звані коннектори. Вимоги, яким повинен відповідати коннектор (кабельний роз'єм):

  • стійкість корпусу до динамічних навантажень (стиск, згини і т.д.);
  • забезпечення міцного з'єднання коннектора з кабелем, що підключається до нього ;
  • абсолютний захист від проникнення всередину пилу і води;
  • стійкість до перенапруження - не нижче класу САТ III;
  • вогнестійкість - не менше 1 хвилини при напрузі не менше 6 кВт;
  • здатність витримувати максимально можливу кількість циклів комутація / роз'єднання;
  • стійкість ізоляційного матеріалу до негативного впливу ультрафіолету (найоптимальніший варіант - поліамід і схожі з ним за властивостями полімери).

Коннектори МС4 представляють собою єдиний стандарт, вони використовуються всіма виробниками, які виготовляють сонячні батареї, вони застосовуються як в потужних промислових сонячних електростанціях, так і в невеликих домашніх. Використання конекторів МС4 істотно полегшує процес монтажу сонячних батарей, при цьому забезпечуючи надійне і герметичне з'єднання. Спеціальна конструкція забезпечує не тільки повну герметичність, а й за рахунок встановленого всередині силіконового сальника підходять для передачі струмів великого значення. Конектор МС4 підходить для кабелів перетином від 2 до 6 кв.мм, при цьому максимальне значення зовнішнього діаметра стискуваного кабелю становить 9 мм.

Сонячний кабель: як вибрати, вимоги та особливості

Зараз на ринку представлена велика кількість різних кабелів, які відрізняються матеріалом, з якого виготовлена струмопровідна жила, діаметром її перетину, а також типом ізоляції. Але при цьому можна сформулювати кілька правил, загальних при виборі кабелю для сонячної електростанції:

  • Висока чистота металу, з якого виготовлена струмопровідна жила - алюміній або мідь. Якщо в жилі є домішки, перш за все - частинки заліза, в такому кабелі виникає ефект «намагнічування», що викликає додаткові втрати електроенергії при проходженні струму по жилі. Низькою якістю відрізняються кабелю «сірих» китайських виробників, що пропонують свою продукцію за цінами, суттєво нижчими за середні на ринку.
  • Рівень втрат електрики при проходженні через кабель не повинен перевищувати 3%. Такий рівень досягається, перш за все, правильним вибором перетину струмоведучої жили - щільність сили струму повинна бути не більше 0,12 мм 2 / А * м. Розрахувати необхідний перетин жили можна за простою формулою: силу струму помножити на довжину кабелю і помножити на значення максимально допустимої щільності струму. Звідси випливає висновок, що всі комутаційні з'єднання між фотоелектричними модулями необхідно влаштувати по найкоротшій відстані. Фахівці компанії Рентехно допоможуть не тільки розрахувати необхідний діаметр токоведучої жили, але й спроектують оптимальну розводку кабелів для сонячної електростанції.
  • Надійність і довговічність - так як середній термін служби сонячних батарей становить близько 25-30 років, то і комплектуючі, зокрема - сонячні кабелі та конектори повинні мати не менший термін експлуатації, бути стійкими до впливу атмосферних опадів, витримувати перепади температур і т.д . Для використання в сонячних електростанціях не слід вибирати кабель, в ізоляції якого міститься хлор - під впливом зовнішнього середовища ізоляційний шар досить швидко руйнується.

Пропонуючи нашим замовникам найпередовіші і сучасні технології в області сонячної енергетики, компанія Рентехно представляє ретельно відібраний асортимент кабелів та інших комплектуючих, які необхідні для будівництва сонячних електростанцій і забезпечують їх високу продуктивність і надійність.

Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^