Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Сервіс сонячних електростанцій

Головна » Послуги » Сервіс сонячних електростанцій

Обслуговування сонячних електростанцій, як і інших видів інженерних систем, вимагає певних професійних навичок і вмінь. Наша компанія не тільки організовує навчання ваших співробітників, відповідальних за експлуатацію спроектованих і побудованих нами інженерних систем, але і, в разі відповідних домовленостей, візьме на себе повний комплекс робіт з періодичного технічного обслуговування та ремонтів.


Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування сонячних електростанцій

Безперебійність, висока надійність і прогнозованість роботи всього обладнання, встановленого на станції, дуже важлива, адже будь-яка непередбачена зупинка - це відчутні фінансові втрати. Навіть незважаючи на те, що сонячна батарея відрізняється високою надійністю і довговічністю (компанії-виробники гарантують надійну експлуатацію до 25 років), вона і інше обладнання вимагає періодичного технічного обслуговування. Тому компанія Рентехно пропонує комплексне обслуговування сонячних електростанцій:

 • Розробка періодичності і графіка проведення робіт з техобслуговування станції.
 • Діагностика як всього встановленого на станції технічного обладнання, так і його окремих елементів (сонячні модулі, інвертори, трансформатори і т.д.).
 • Проведення періодичних регламентних і ремонтних робіт, передбачених в специфікації обладнання.
 • Контроль стану і міцності металоконструкцій, на яких закріплені сонячні батареї, кріпильних елементів і різьбових з'єднань.
 • Аналіз і максимально швидкий пошук можливих причин зниження продуктивності.
 • Поставка необхідних комплектуючих і запасних частин, які будуть потрібні для повного і якнайшвидшого відновлення працездатності станції.
 • Виїзд мобільної бригади для проведення аварійно-відновлювальних робіт
 • Проведення всього комплексу пуско-налагоджувальних робіт.
 • Послуги забезпечення шеф-монтажу під час будівництва об'єкта.
 • Оцінка стану запиленості (забрудненості) поверхні сонячних модулів, при необхідності - проведення миття (очищення) панелей.
 • Підтримка вихідних ландшафтних умов - усунення затінення і зміщення орієнтації модулів, викликаних ерозією грунту, вібрацією або ослабленням кріплень, перевірка точності орієнтування панелей.

Компанія Рентехно готова розглянути будь-які пропозиції щодо проведення технічного супроводу експлуатації сонячної станції - від разового виїзду інженера (ремонтної бригади) при виникненні аварійної ситуації до комплексного обслуговування об'єкта згідно з договором.

Переваги укладення договору на комплексне обслуговування сонячних станцій з компанією Рентехно:

 • Періодична оцінка технічного стану всіх компонентів і ключових вузлів станції.
 • Закріплення за сонячною станцією сервісної бригади - знання особливостей і характеристик змонтованого обладнання істотно прискорює проведення ремонтних робіт.
 • Швидке відновлення повної працездатності об'єкта за рахунок установки запасних елементів і вузлів, які постійно перебувають на складах компанії в Україні.
 • Використання технологічного обладнання з оперативного підмінного фонду компанії Рентехно до отримання замовленої запасної частини, що дозволяє мінімізувати втрати через простій станції.
 • Виробничо-технічна база Рентехно дозволяє не тільки виконувати стандартні види будь-яких ремонтних робіт, але і при необхідності оперативно ремонтувати або навіть виготовляти деталі, не чекаючи їх заміни виробником обладнання.

Обслуговування та ремонт сонячних PV електростанцій, як і інших видів інженерних систем, вимагає професійної підготовки, навичок і умінь. Технічні фахівці компанії Рентехно пройшли стажування на заводах провідних виробників обладнання для сонячних електростанцій (SMA Solar Technology AG, Steca, Huaweі, SunGrow і інші) і отримали сертифікати на обслуговування їх продукції. Наша компанія не тільки організовує навчання ваших співробітників, відповідальних за експлуатацію спроектованих і побудованих нами інженерних систем, але і за умови укладення відповідного договору, забезпечить повне комплексне періодичне обслуговування сонячних станцій і, при необхідності, оперативний ремонт в максимально стислі терміни.

Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^