Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Девелопмент сонячних електростанцій

Головна » Послуги » Девелопмент сонячних електростанцій

Компанія Рентехно має практичний досвід девелопменту земельних ділянок під будівництво сонячних електростанцій.


Девелопмент проектів сонячної енергетики

Рентехно — ваш надійний партнер з інвестицій в сонячні електростанції та проекти відновлюваної енергетики по всьому світу. Ми допоможемо вам знайти відповідний проект або побудувати вашу власну сонячну електростанцію від стадії девелопменту до повного введення в експлуатацію та оформлення всіх необхідних формальних документів.

Відведення земельних ділянок не зводиться тільки до розроблення проекту землеустрою або нормативної грошової оцінки. Девелопмент землі та отримання права власності/користування є комплексним та тривалим процесом. Він регулюється великою кількістю законів та підзаконних актів, яки змінюються з високою періодичністю. Проходячи цей шлях самостійно, можна припуститися помилок, виправлення яких призведе до суттєвих витрат грошей та часу.

Достатньо часто відведення земельної ділянки здійснюється з метою впровадження інвестиційних проектів, в яких планується участь іноземного капіталу. Відповідно, потрібно не просто пройти процес девелопмента та закінчити його, а зробити це так, щоб у підсумку висновок юридичного due diligence був позитивним, що є важливим для іноземних інвесторів.

Процес девелопменту може відрізняться в залежності від юрисдикції земель, цільового призначення та початкової ситуації замовника. Наша команда має практичний досвід девелопмента земельних ділянок під будівництво промислових об’єктів (у тому числі сонячних електростанцій) від початку ї до кінця. Ми фокусуємось на землі для промислових потреб. Рентехно пропонує рішення «під ключ», в рамках якого, проаналізував поточну ситуацію замовника, запропонує оптимальний шлях з точки зору витрати грошей та часу а також мінімізації ризиків.

Відведення земельної ділянки «під ключ»:

  • Оптимальний вибір розташування під конкретні потреби
  • Оформлення дозвільних документів
  • Проект землеустрою та його експертиза
  • Нормативна грошова оцінка та її експертиза
  • Інтеграція з містобудівною документацією
  • Інтеграція з промисловим проектуванням
  • Оформлення прав власності/користування
  • Отримання необхідних технічних умов для відповідних потреб
  • Підготовка до проведення юридичного due diligence

 

При досить сприятливому законодавстві України щодо «зелених» тарифів на вироблення електроенергії, кінцевий позитивний результат вимагає проходження ряду бюрократичних процедур. Це пов'язано, серед іншого, з відсутністю у інвесторів та органів виконавчої влади достатнього досвіду роботи в зеленій енергетиці України. Маючи великий практичний досвід і володіючи глибоким розумінням поточної ситуації, фахівці Рентехно відводять землю протягом періоду часу від 6 до 18 місяців залежно від складності проекту. З нашою допомогою ви можете ефективно долати бюрократичні процедури і реалізовувати великі проекти в розумні терміни.

По завершенню етапу девелопменту ми допоможемо вам виконати необхідні передпроектні та проектні роботи.

Інвестиції в проекти сонячних електростанцій

Компанія Рентехно має успішний досвід роботи в якості EPC-підрядника для сонячних електростанцій в Україні та за її межами. Також Рентехно має досвід роботи в якості постачальника O&M послуг для сонячних електростанцій в Україні. Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви зацікавлені в інвестуванні в сонячні електростанції на території України.

Інвестиції в сонячну енергетику

При необхідності, Рентехно допоможе вам у пошуку як готових до будівництва, так і діючих сонячних електростанцій будь-якій точці світу. Ми не тільки підберемо вам відповідний проект сонячної електростанції, але і виконаємо його професійну оцінку з технічної та фінансової точки зору, а при необхідності — організуємо його будівництво «під ключ» на найвигідніших для вас умовах або виступимо в ролі представника замовника для контролю за роботою обраного раніше генерального підрядника з будівництва сонячної електростанції.

Рентехно пропонує наступні послуги: оцінка та дослідження ринкових можливостей; конкурентний аналіз; бізнес-планування; стратегічний консалтинг; аналіз технології та обладнання; техніко-економічне обґрунтування та технічний Due Diligence для будь-яких інвестиційних проектів у сонячній енергетиці.

Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^