Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Підтримка інвестицій у сонячні електростанції

Головна » Послуги » Підтримка інвестицій у сонячні електростанції

Сонячна енергетика в Україні активно розвивається і привертає все більшу увагу вітчизняних та іноземних інвесторів. Група компаній "Рентехно" активно залучена в цю галузь в якості генерального підрядника, девелопера проектів і со-інвестора. Ми постійно підтримуємо і розвиваємо портфель проектів на різних стадіях, що включає в себе також і ready-to-build майданчики, повністю готові до початку будівельних робіт. Ми відкриті до діалогу з потенційними інвесторами, які зацікавлені в інвестуванні в проекти будівництва сонячних електростанцій в Україні та за її межами. Також ми розглядаємо співпрацю з компаніями, які шукають інвесторів і пропонують їм свої майданчики, підготовлені до реалізації таких проектів.

Сонячна енергетика в Україні - перспективи для інвестування

За темпами зростання ринку сонячної електроенергетики за останні кілька років Україна займає лідируючі позиції в Європі. Наша країна проголосила курс на забезпечення енегонезавісімості, при цьому одним з найважливіших компонентів є розвиток альтернативної енергетики. Державною програмою передбачено, що до 2020 року частка ВДЕ має зрости до 11%, при цьому практично весь приріст буде забезпечений саме за рахунок сонячних і вітрових електростанцій. Розвиток альтернативної енергетики також пов'язано з виконанням зобов'язань, які взяла на себе Україна при підписанні Угоди про Асоціацію з Євросоюзом.

 

Фактори, що позитивно впливають на зростання сонячної енергетики

Можна відзначити кілька основних позитивних драйверів ринку сонячної енергетики в Україні:

 • Держава зобов'язується повністю викуповувати всю вироблену сонячними електростанціями електроенергію.
 • Рівень інсоляції в усіх регіонах України, а особливо в південних областях, значно перевершує показники Німеччини та Великобританії. При цьому велика кількість сонячного випромінювання поєднується з відносно невисокими температурами, що робить мінімальними втрати генерації за рахунок нагрівання сонячних панелей.
 • Зелений тариф - дія зеленого тарифу в Україні законодавчо закріплена до 2030 року. Цього часу достатньо не тільки для того, щоб повністю окупити інвестовані в сонячну енергетику кошти, а й для отримання значного прибутку.
 • Зелений тариф для сонячних електростанцій прив'язаний до євро, що мінімізує негативний вплив інфляції.
 • Гарантія повернення інвестицій - валюти і дорогоцінні метали не завжди стабільні, ринок нерухомості не відрізняється стабільністю, акції злітають і також стрімко втрачають у вартості. У той же час електроенергія залишається товаром, який постійно затребуваний споживачем. Окремо варто відзначити, що термін експлуатації елементів сонячної електростанції становить не менше 25 років.

 

Рентехно - ваш надійний партнер

За багато років компанією Рентехно накопичений великий практичний досвід девелопменту земельних ділянок під будівництво різних промислових об'єктів, в тому числі - і мережевих сонячних електростанцій. Наша компанія фокусує свою діяльність насамперед на ділянках, непридатних для ведення сільського господарства, але придатних під промислову забудову.

Багаторічний досвід роботи Рентехно на українському ринку ВДЕ дозволяє нам підбирати для потенційних інвестицій найбільш перспективні проекти, вибирати оптимальні варіанти участі інвестора або інвесторів у проекті і забезпечувати комплексний супровід проектів. Ми маємо великий досвід співпраці з місцевою владою і завжди готові запропонувати інвесторам, які зацікавлені в будівництві сонячних електростанцій, на вибір кілька варіантів в різних регіонах України.

 

Девелопмент проектів сонячних електростанцій

Девелопмент земельних ділянок, незалежно від проекту - буде це сонячна електростанція чи то будь-який інший об'єкт - не обмежується виключно створенням проекту землевідведення або проведенням нормативно-грошової оцінки. Девелопмент землі з отриманням права на власність/використання - це тривалий процес, що вимагає комплексного підходу для його якісної реалізації. Основна складність його проведення в Україні - безліч законів і супутніх підзаконних актів, покликаних регулювати питання землекористування, але які насправді тільки ускладнюють і заплутують процес землевідведення. Крім того, законодавча база в цій сфері змінюється з високою періодичністю. Не маючи досвіду і вперше зайнявшись цим питанням, можна допустити досить багато помилок, виправлення яких викличе істотні витрати як грошових коштів, так і чимало часу.

Особливості процесу девелопменту залежать від декількох факторів: юрисдикція землі, цільове призначення, а також вихідної (початкової) ситуації замовника. Використовуючи свій багаторічний практичний досвід, наша команда забезпечить девелопмент земельної ділянки під будівництво об'єкта промислового призначення (в тому числі - промислові сонячні електростанції) від початку і до самого кінця. Фокусуючи свою діяльність на землях (ділянках) під промислові об'єкти, компанія Рентехно пропонує своїм замовникам рішення «під ключ». В ході яких будуть проаналізовані всі вихідні дані і, виходячи з отриманих результатів, буде вибраний оптимальний шлях з точки зору як фінансових, так і тимчасових витрат, який дозволить в результаті мінімізувати всі можливі ризики.

В даний час в Україні є велика кількість земельних майданчиків, придатних для реалізації проектів в області сонячної енергетики. Місцева влада не перешкоджає виділенню в оренду земельних ділянок для будівництва сонячних електростанцій, так як для них - це стабільний і гарантований дохід до місцевого бюджету.

Одним з пріоритетних напрямків роботи компанії Рентехно є робота щодо відведення земельної ділянки для подальшого впровадження на ньому інвестиційного проекту з потенційним участю іноземного капіталу. В цьому випадку до оформлення документів і юридичній чистоті угоди пред'являються підвищені вимоги.

Відведення земельної ділянки «під ключ»:

 • Оптимальний вибір місця розташування під конкретні потреби.
 • Оформлення дозвільної документації.
 • Проект землевідведення і його експертиза.
 • Нормативно-грошова оцінка і її експертиза.
 • Інтеграція з містобудівною документацією.
 • Інтеграція з промисловим проектуванням.
 • Оформлення прав власності / користування.
 • Отримання необхідних технічних умов для відповідних потреб.
 • Підготовка до проведення юридичного due diligence.


При досить сприятливому законодавстві України щодо зелених тарифів на виробництво електроенергії, кінцевий позитивний результат вимагає проходження ряду бюрократичних процедур. Це пов'язано, серед іншого, з відсутністю у інвесторів і органів виконавчої влади великого досвіду роботи в зеленій енергетиці України. Маючи великий практичний досвід і володіючи глибоким розумінням поточної ситуації, фахівці Рентехно відводять землю протягом періоду часу від 6 до 18 місяців в залежності від складності проекту. З нашою допомогою ви можете ефективно долати бюрократичні процедури і реалізовувати великі проекти в розумні терміни.

По завершенню етапу девелопменту ми допоможемо вам виконати необхідні передпроектні і проектні роботи.

 

Інвестиції в проекти сонячних електростанцій в Україні

Компанія Рентехно має успішний досвід роботи в якості EPC-підрядника для сонячних фотоелектричних електростанцій і за її межами. Також Рентехно має досвід роботи в якості постачальника O&M послуг для сонячних електростанцій в Україні. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо ви зацікавлені в інвестуванні в сонячні електростанції на території України.

 

Інвестиції в сонячну енергетику по всьому світу

При необхідності, Рентехно допоможе вам у пошуку як готових до будівництва, так і діючих сонячних електростанцій будь-якій точці світу. Ми не тільки підберемо вам відповідний проект сонячної електростанції, а й виконаємо його професійну оцінку з технічної та фінансової точки зору, а при необхідності - організуємо будівництво «під ключ» на найвигідніших для вас умовах або виступимо в ролі представника замовника для контролю за роботою обраного раніше генерального підрядника з будівництва сонячної електростанції.

Рентехно пропонує послуги з оцінки та дослідженню ринкової ситуації; конкурентний аналіз; бізнес планування; стратегічний консалтинг; аналіз технології і обладнання; техніко-економічне обґрунтування і технічний Due Diligence для будь-яких інвестиційних проектів в сонячній енергетиці.

Наша компанія стане вашим надійним помічником і провідником в питаннях інвестування в сонячні електростанції та інші проекти ВДЕ по всьому світу. Ми підберемо вам відповідний проект або допоможемо побудувати власну сонячну електростанцію, надаючи підтримку на все етапах - від стадії девелопменту до запуску об'єкта в експлуатацію на повну потужність, включаючи оформлення всього пакету необхідної дозвільної та технічної документації.

Крім того, ми готові розглянути пропозиції про співпрацю з компаніями, які мають готові до будівництва майданчика - компанія «Рентехно» виступить в якості проектувальника і постачальника необхідного обладнання.

Компанія Рентехно - з нами ваші інвестиції будуть максимально ефективними!

Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^