Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

ФЕС "Цекинівка №2"

Сонячна електростанція  "Цекинівка №2"

Цекинівська наземна сонячна електростанція (проект «Комплекс») потужністю 1 742 кВт побудована в 2012-2013 роках в Ямпільському районі Вінницької області. Сонячна електростанція (СЕС) розміщується на земельній ділянці площею 2,5 га. Розрахункова річна генерація становить 1943 МВт*год електроенергії. Даний об'єкт побудований з метою виробництва екологічно чистої електроенергії з подальшим її продажем в мережу за «зеленим» тарифом. Електростанція спроектована з застосуванням стрінгових мережевих інверторів, а також мультикристалічних кремнієвих модулів.

Як працює мережева сонячна електростанція

Сонячні панелі генерують електроенергію постійного струму. Ця енергія надходить на інвертори і перетворюється в енергію змінного струму. Далі електроенергія з інвертора надходить на КТП, де підвищується до напруги 10 кВ і передається у мережу. Для більш оперативного введення об'єкта будівництво та підключення до мережі виконувалося трьома чергами. Перша черга — будівництво сонячної електростанції потужністю 126,72 кВт. Друга черга — будівництво сонячної електростанції потужністю 506,88 кВт. Третя черга — будівництво СЕС потужністю 1108,88 кВт.

При будівництві сонячної електростанції «Цекинівка №2» було використане таке обладнання:

 

Система моніторингу сонячної електростанції використовується для аналізу ефективності роботи і підібрана з урахуванням встановлених інверторів. Особливості системи Aurora Vision: 1) Можливість в реальному часі отримувати інформацію про стан сонячної електроенергії через Інтернет; 2) Широкий вибір налаштувань та показників роботи станції; 3) Можливість отримувати кліматичні дані, інформацію про помилки, аварії; зберігати і аналізувати отримані дані; 4) Можливість аналізу електричних та екологічних характеристик (показує кількість CO2, яке надійшло б в атмосферу при виробництві тепловими електростанціями такого ж обсягу електроенергії); 5) Створення користувацьких звітів з різними налаштуваннями як для однієї, так і для групи сонячних електростанцій. Експорт звітів в формат Excel або PDF.

Мережева наземна сонячна електростанція була спроектована і введена українською компанією Рентехно, яка виступила в проекті як ЕРС-підрядник.

Фахівці компанії Рентехно виконали розробку проекту технологічної частини фотоелектричної станції, організували постачання основного обладнання та здійснювали пусконалагодження об'єкту. Серед виконаних послуг також можна відзначити:

 


« »
Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^