Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

ФЕС "Гальжбіївська"

Сонячна електростанція "Гальжбіївська"

Наземна сонячна електростанція «Гальжбіївська» (проект «Біла») побудована в 2012-2013 роках в с. Біла, Вінницької області. Сонячна електростанція (СЕС) розміщується на земельній ділянці площею 3 га. Загальна потужність електростанції становить 1 431 кВт. Розрахункова річна генерація наземної електростанції становить 1 515 МВт*год. Електроенергія, яку відтепер буде виробляти ця сонячна електростанція, може забезпечити потреби 1100 середніх домогосподарств сільської місцевості. Даний об'єкт побудований з метою виробництва екологічно чистої електроенергії з подальшим її продажем в мережу за «зеленим» тарифом.

Як працює мережева сонячна електростанція

Генерація електроенергії відбувається за рахунок стрінгових інверторів SMA, а також мультикристалічних кремнієвих модулів. До інверторів підключено по 76 фотоелектричних модулів (ФЕМ) сумарною потужністю 17,86 кВт. Всі ФЕМ розділені на 4 паралельні групи з 19 модулів, з'єднаних послідовно. Така конфігурація забезпечує оптимальну роботу фотоелектричної станції. Сонячні панелі генерують електроенергію постійного струму. Ця енергія надходить на інвертори і перетворюється в енергію змінного струму. Далі електроенергія з інвертора надходить на КТП, де підвищується до напруги 10 кВ і передається в мережу.

При будівництві сонячної електростанції «Гальжбіївська» було використано наступне обладнання:

 

Сонячна електростанція була спроектована і введена вітчизняною компанією Рентехно, яка виступила в проекті в якості ЕРС-підрядника.

Фахівці компанії Рентехно виконали розробку проекту технологічної частини фотоелектричної станції. У тому числі були виконані такі послуги:

Солнечная электростанция "Гальжбиевская"


« »
Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^