Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Промислові сонячні електростанції Рентехно

Головна » Реалізовані проекти » Промислові сонячні електростанції Рентехно

Компанія Рентехно - це синтез потужного інженерно-проектувального кластера, що спирається в своїй роботі на безліч власних розробок і ноу-хау, та передової виробничої бази, що має величезний досвід будівельно-монтажних робіт і експлуатації. Це дозволило нам успішно реалізувати багато проектів будівництва промислових сонячних електростанцій, сумарна потужність яких перевищує сотню мегават. Ми не просто вміємо проектувати і будувати сонячні електростанції, ми вміємо організувати процес комплексно, починаючи від вибору земельної ділянки та рішення всіх питань, пов'язаних із запуском станції в експлуатацію, і до початку роботи за зеленим тарифом.

Географія побудованих нами об'єктів охоплює практично всю Україну: Кіровоградська, Донецька, Вінницька, Львівська, Черкаська, Полтавська, Закарпатська та Херсонська області, зараз ми готуємо до роботи сонячні електростанції в Житомирській і Одеській областях.

Промислові сонячні електростанції - це інженерні споруди, що перетворюють енергію сонячного випромінювання в електрику, розміщені на досить великій території. На сьогоднішній день розроблені і активно використовуються кілька способів перетворення сонячної радіації в електроенергію, але найбільш перспективний з них - це пряма генерація за допомогою фотоелектричних (сонячних) батарей. За статистикою, за останні роки собівартість 1 кВт електроенергії, отриманого від сонячної електростанції, скоротилася в 1,5 рази, і ця тенденція збережеться найближчим часом. Уже зараз сонячна енергетика може конкурувати з традиційною в плані вартості електрики, але це далеко не єдина її перевага:

Промислові сонячні електростанції можуть бути задіяні як для енергозабезпечення виробничих або технологічний супровід тваринницьких комплексів, так і для виробництва і реалізації виробленої електроенергії за зеленим тарифом (про переваги зеленого тарифу в Україні можна ознайомитися, перейшовши за цим посиланням). Крім того, промислова сонячна електростанція, яка після введення в експлуатацію не вимагає подальших істотних вкладень для підтримки працездатності, а високий ступінь автоматизації всіх процесів виробництва і техобслуговування потребують мінімум персоналу. Це може стати, наприклад, для сільгоспвиробників, дуже корисним, а головне - прибутковим непрофільним активом. Який можна буде встановити на маловикористовувані або непридатні для сільського господарства землі.

Промислові сонячні електростанції від компанії Рентехно - почніть заробляти на передових технологіях.

Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^