Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Промислові сонячні електростанції

Головна » Реалізовані проекти » Промислові сонячні електростанції

Однією з головних компетенцій компанії Рентехно є практичний досвід успішної реалізації проектів будівництва промислових сонячних електростанцій. Ми вміємо будувати сонячні електростанції "під ключ", почитаючи з відведення землі та отримання всх необхідних дозволів для початку будівництва до вирішення всіх формалних питаннь отримання "зеленого" тарифу та підключення об'єкту до електромережі.

Географія інтеесів нашої компанії достить широка. Нами були спроектовані та побудовані сонячні електростанції в Вінницькій, Донецькій, Кіровоградській та Херсонських областях. Крім того, ми приймали участь в проектах, що планується побудувати в Житомирській, Львівський, Закарпатській и Одеській областях, а також в Криму.

Однією з головних компетенцій компанії Рентехно є практичний досвід успішної реалізації проектів будівництва промислових сонячних електростанцій. Ми можемо і вміємо будувати сонячні електростанції "під ключ", починаючи з відведення землі та отримання всіх необхідних дозволів для початку будівництва до вирішення формальних питань отримання "зеленого" тарифу і підключення об'єкта до мереж. Фахівці компанії Рентехно брали участь у багатьох проектах промислових та приватних сонячних електростанцій.

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^