Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

ФЕС "Chateau"

Приватна сонячна електростанція  "Chateau"

Трифазна наземно-дахова сонячна електростанція (фотоелектрична станція) для резервного використання «Chateau-15» побудована у другій половині 2014 року у Кіровоградській області. Загальна потужність фотоелектричних модулів (сонячних батарей), що встановлені на даху будинку, складає 5 кВт. Ще 10 кВт змонтовані на двох рухливих двовісних трекерних конструкціях. Загальна площа фотоелектричної станції (ФЕС) 120 кв.м. Розрахункова річна генерація сонячної електростанції складає 20 МВт*г.

Дахова сонячна електростанція забезпечує автономне електропостачання приватного будинку завдяки сонячної енергії. Автономність системи забезпечується за рахунок блоку акумуляторних батарей та інтелектуальної автоматичної системи управління всієї електромережі будинку.

Сонячна електростанція спроектована з використанням гібридних інверторів, полікристалічних кремнієвих модулів (сонячних батарей) та  акумуляторних батарей (АКБ). Сонячні панелі комутуються у 15 рядів (стрінгів) по 4 сонячні батареї. Ряди  з 1 по 10 розміщуються на трекерах, а ряди 11-15 на даху будинку. Акумуляторний блок складається з 24 акумуляторів ємністю 200 А*г кожний.

Як працює резервна сонячна електростанція? 

Енергія, яка генерується сонячними панелями, накопичується в блоці акумуляторних батарей. Якщо за будь-яких причин відбувається відключення електрики, тоді електроенергія для будинку надходить із АКБ за рахунок інвертора, що перетворює постійний струм у змінний. Інвертори можуть забезпечити електропостачання споживачів у різних режимах: як у режимі повної автономії від загальної електромережі (електропостачання виконується за рахунок сонячних батарей), так і у змішаному режимі — у пропорціях 10% мережевої та 90% сонячної, тим самим значно скорочується споживання електроенергії від мережі.

При будівництві сонячної електростанції «Chateau-15» було використане таке обладнання:

 

Рентехно виступила генеральним підрядником при будівництві сонячної електростанції «Chateau-15», виконавши проект «під ключ». Серед наданих послуг:

 


«
Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^