Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Запрацювала сонячна електростанція «Таванська-2»

Головна » Новини від Рентехно » Запрацювала сонячна електростанція «Таванська-2»

В Херсонській області запрацювала сонячна електростанція «Таванська-2»

Наприкінці січня 2018 року в Херсонській області запрацювала перша в місті Бериславі фотоелектрична сонячна електростанція «Таванська-2» з встановленою потужністю сонячних модулів 8,2 МВт. Будівництво об’єкту було завершено ще восени 2017 року, але необхідність суттєвої реконструкції зовнішніх електричних мереж трохи затримала запуск сонячної електростанції. Компанія Рентехно самостійно виконала всі роботи по даній сонячній електростанції, починаючи з відведення земельної ділянки до отримання зеленого тарифу.

 

Cонячна електростанція «Таванська-2»

 

Сонячна енергетика є екологічно чистою, повністю радіаційно безпечною та не створює шкідливих відходів, що вимагають подальшої утилізації. Саме тому будівництво сонячних електростанцій останнім часом стало одним з секторів економіки, що найбільш активно розвиваються в Україні.

Херсонщина – унікальна область, адже нараховує близько 200 сонячних днів у році і є дуже продуктивним регіоном для розвитку сонячної енергетики в Україні. Проте, ще рік тому для пересічного мешканця Берислава думка про реалізацію потужного інвестиційного проекту, та ще й на місці смітників в північно-східній частині міста, здавалася фантастичною.

«Це не перший проект нашого підприємства, проте найпотужніший за обсягом виконаних робіт. Загалом альтернативна енергетика – це перспективна галузь, враховуючи діючий в Україні зелений тариф. Очікуємо, що термін окупності цієї станції складатиме 5 років. Згідно з законом, зелений тариф встановлений до 2030 року, тож ми плануємо побудувати ще декілька подібних об’єктів на території міста Берислава та Бериславського району», – наголосив Євген Ладнич, генеральний директор компанії «Рентехно».

 

Сонячна електростанція «Таванська-2»

 

Дмитро Лукомський, співзасновник групи компаній «Рентехно», зауважив: «Комплектуюче обладнання станції – продукт іноземних та українських виробників. Сонячну електростанцію спроектовано з використанням лінійних мережевих інверторів та високоефективних полікристалічних кремнієвих модулів. Наземна фотоелектрична сонячна електростанція «Таванська-2» складається із 30382 фотоелектричних модулів (ФЕМ) типу Q.POWER G5–270 Wp номінальною піковою потужністю 0,27 кВт кожен. Усі інвертори поєднані в групи, котрі підключені до комплектних трансформаторних підстанцій 0,4/10 кВ, що використовуються для підвищення напруги в мережі».

Безпосереднє будівництво сонячної електростанції тривало 6 місяців. За цей термін близько 100 жителів міста Берислава та прилеглих сіл отримали робочі місця. Реалізація проекту стала можливою завдяки злагодженій співпраці місцевої влади, інвесторів, інженерів групи компаній «Рентехно». До кінця 2018 року планується введення ще двох сонячних електростанцій сумарною встановленою потужністю 13,5 МВт. Їх зведення вже розпочато.

 

Сонячна електростанція «Таванська-2»

 

Завдяки інвестиційному проекту компанії Рентехно, місто Берислав не тільки позбулося страшенних нелегальних смітників, що багато років спотворювали місцеві краєвиди та заважали мешканцям міста, а й отримує щорічно до міського бюджету більше 600 тис. грн. лише за рахунок орендної плати за землю.

«Такі надходження становлять 10% до обсягу власних надходжень міського бюджету та в подальшому суттєво впливатимуть на фінансову спроможність нашої громади», - поділився своїми очікуваннями Олександр Шаповалов, міський голова Берислава.

 

Сонячна електростанція «Таванська-2»


Друкувать
Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^