Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Стратегічне партнерство Soli Tek cells та Рентехно

Головна » Новини від Рентехно » Стратегічне партнерство Soli Tek cells та Рентехно

Стратегічне партнерство SoliTek та Рентехно

Кілька днів тому в Одесі в рамках заходів 6-ої Міжнародної конференції та виставки сонячної енергетики Центральної і Східної Європи CISOLAR-2017, компанії Рентехно і Soli Tek cells провели семінар на тему "Сонячна енергетика в архітектурі: технології, тенденції, перспективи ринку України" та повідомили про підписання Договору про Стратегічне Партнерство на території України.

SoliTek є відомим європейським виробником фотоелементів і сонячних модулів з головним офісом і виробничим підприємством в Вільнюсі, Литва. Компанія SoliTek поєднує в собі найсучасніші технології з більш ніж 18-річним досвідом виробництва для випуску продукції на ринку. Даний виробник має річну потужність виробництва сонячних елементів в розмірі 70 мегават і випускає щорічно близько 50 МВт фотоелектричних модулів, приймаючи при цьому активну участь в дослідних і дослідно-конструкторських роботах.

В рамках оголошеного Стратегічного Партнерства SoliTek передає Рентехно ексклюзивне право поставки і продажу на території України сонячних панелей типу Glass/Glass, дахових інтегрованих рішень на базі технології Solrif та інших рішень BIPV. Всі продажі в Україні в здійснюватимуться через Рентехно, включаючи логістику, митне оформлення, сервісне обслуговування, тощо. Компанія Рентехно буде займатися просуванням продукції SoliTek на місцевому ринку, здійснювати навчання і технічну підтримку партнерської мережі.

Крім того, під час CISOLAR-2017 компанія Рентехно також анонсувала про продовження процесу консолідації основних напрямків свого бізнесу і відхід з B2C сегмента для сонячних проектів потужністю менше 500 кВт. У квітні 2017 року наша компанія запустила новий напрямок дистрибуції обладнання для сонячних електростанцій і буде реалізовувати приватні і малі комерційні проекти виключно через мережу надійних та перевірених партнерів по всій Україні.


Друкувать
Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^