Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Стратегічне партнерство Soli Tek cells та Рентехно

Головна » Новини від Рентехно » Стратегічне партнерство Soli Tek cells та Рентехно

Стратегічне партнерство SoliTek та Рентехно

Кілька днів тому в Одесі в рамках заходів 6-ої Міжнародної конференції та виставки сонячної енергетики Центральної і Східної Європи CISOLAR-2017, компанії Рентехно і Soli Tek cells провели семінар на тему "Сонячна енергетика в архітектурі: технології, тенденції, перспективи ринку України" та повідомили про підписання Договору про Стратегічне Партнерство на території України.

SoliTek є відомим європейським виробником фотоелементів і сонячних модулів з головним офісом і виробничим підприємством в Вільнюсі, Литва. Компанія SoliTek поєднує в собі найсучасніші технології з більш ніж 18-річним досвідом виробництва для випуску продукції на ринку. Даний виробник має річну потужність виробництва сонячних елементів в розмірі 70 мегават і випускає щорічно близько 50 МВт фотоелектричних модулів, приймаючи при цьому активну участь в дослідних і дослідно-конструкторських роботах.

В рамках оголошеного Стратегічного Партнерства SoliTek передає Рентехно ексклюзивне право поставки і продажу на території України сонячних панелей типу Glass/Glass, дахових інтегрованих рішень на базі технології Solrif та інших рішень BIPV. Всі продажі в Україні в здійснюватимуться через Рентехно, включаючи логістику, митне оформлення, сервісне обслуговування, тощо. Компанія Рентехно буде займатися просуванням продукції SoliTek на місцевому ринку, здійснювати навчання і технічну підтримку партнерської мережі.

Крім того, під час CISOLAR-2017 компанія Рентехно також анонсувала про продовження процесу консолідації основних напрямків свого бізнесу і відхід з B2C сегмента для сонячних проектів потужністю менше 500 кВт. У квітні 2017 року наша компанія запустила новий напрямок дистрибуції обладнання для сонячних електростанцій і буде реалізовувати приватні і малі комерційні проекти виключно через мережу надійних та перевірених партнерів по всій Україні.


Друкувать

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^