Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Cонячні електростанції в Херсонській області

Головна » Новини від Рентехно » Cонячні електростанції в Херсонській області

Рентехно планує будувати сонячні електростанції в Херсонській області

Делегація компанії Рентехно взяла участь в Міжнародному інвестиційному форумі "Таврiйські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток", що пройшов 23-24 вересня в м. Нова Каховка. Херсонська область є дуже привабливим регіоном для розвитку сонячної енергетики і має сприятливий інвестиційний клімат. На захід прибули понад 350 гостей ыз різних країн світу: Литви, Латвії, Грузії, Молдавії, Росії, Грузії, Австрії, США і Китаю.

На прес-конференції, що пройшла в перший день форуму, генеральний директор компанії Рентехно Євгеній Ладнич оголосив про наміри компанії реалізувати декілька проектів будівництва сонячних електростанцій у Херсонській області. Всього компанія планує запустити близько 11 МВт на декількох майданчиках в Скадовському і Генічеському районах. Це будуть як власні проекти, так і проекти, виконувані в якості ЕРС-контрактора для інших інвесторів.

Також під час прес-конференції представники компанії розповіли про успішне завершення будівництва першої черги сонячної електростанції на півдні Вінницької області.

На сьогодні Рентехно сфокусована на трьох основних напрямах, а саме - на впровадженні індивідуальних інженерних рішень для приватних осіб, на будівництві "під ключ" промислових електрогенеруючих станцій, і на девелопменті власних проектів, в першу чергу - фотоелектричних сонячних електростанцій. Усі проекти компанії базуються на використанні таких прогресивних технологіях як виробництво електроенергії і опалювання шляхом перетворення енергії сонячного випромінювання (напрями розвивається під брендом SolarUA), електрогенерація з використанням вітрогенераторів або гібридних вітро-сонячних установок, опалювання з використанням теплових насосів, а також енергозбережне освітлення. Комплексний підхід і обгрунтоване комбінування різних інженерних систем дозволяють компанії пропонувати максимально збалансовані рішення, адаптовані під завдання конкретного проекту.

Останні 2 роки діяльність Рентехно була сфокусована на проектах будівництва сонячних фотоелектричних електростанцій. Досвід і кваліфікація співробітників компанії дозволяє виконувати проекти будь-якої складності, надаючи як окремі види послуг, так і виступаючи в якості EPC- підрядника, що несе повну відповідальність за проект. Як розповів аудиторії Євгеній Ладнич, на сьогодні компанія побудувала або бере участь у будівництві декількох проектів сумарною потужністю більше 10 МВт. А з урахуванням тих проектів, в яких Рентехно виступає девелопером, портфель компанії на 2012 рік складає близько 20 МВт сонячних електростанцій.


Друкувать
Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^