Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Cонячні електростанції в Херсонській області

Головна » Новини від Рентехно » Cонячні електростанції в Херсонській області

Рентехно планує будувати сонячні електростанції в Херсонській області

Делегація компанії Рентехно взяла участь в Міжнародному інвестиційному форумі "Таврiйські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток", що пройшов 23-24 вересня в м. Нова Каховка. Херсонська область є дуже привабливим регіоном для розвитку сонячної енергетики і має сприятливий інвестиційний клімат. На захід прибули понад 350 гостей ыз різних країн світу: Литви, Латвії, Грузії, Молдавії, Росії, Грузії, Австрії, США і Китаю.

На прес-конференції, що пройшла в перший день форуму, генеральний директор компанії Рентехно Євгеній Ладнич оголосив про наміри компанії реалізувати декілька проектів будівництва сонячних електростанцій у Херсонській області. Всього компанія планує запустити близько 11 МВт на декількох майданчиках в Скадовському і Генічеському районах. Це будуть як власні проекти, так і проекти, виконувані в якості ЕРС-контрактора для інших інвесторів.

Також під час прес-конференції представники компанії розповіли про успішне завершення будівництва першої черги сонячної електростанції на півдні Вінницької області.

На сьогодні Рентехно сфокусована на трьох основних напрямах, а саме - на впровадженні індивідуальних інженерних рішень для приватних осіб, на будівництві "під ключ" промислових електрогенеруючих станцій, і на девелопменті власних проектів, в першу чергу - фотоелектричних сонячних електростанцій. Усі проекти компанії базуються на використанні таких прогресивних технологіях як виробництво електроенергії і опалювання шляхом перетворення енергії сонячного випромінювання (напрями розвивається під брендом SolarUA), електрогенерація з використанням вітрогенераторів або гібридних вітро-сонячних установок, опалювання з використанням теплових насосів, а також енергозбережне освітлення. Комплексний підхід і обгрунтоване комбінування різних інженерних систем дозволяють компанії пропонувати максимально збалансовані рішення, адаптовані під завдання конкретного проекту.

Останні 2 роки діяльність Рентехно була сфокусована на проектах будівництва сонячних фотоелектричних електростанцій. Досвід і кваліфікація співробітників компанії дозволяє виконувати проекти будь-якої складності, надаючи як окремі види послуг, так і виступаючи в якості EPC- підрядника, що несе повну відповідальність за проект. Як розповів аудиторії Євгеній Ладнич, на сьогодні компанія побудувала або бере участь у будівництві декількох проектів сумарною потужністю більше 10 МВт. А з урахуванням тих проектів, в яких Рентехно виступає девелопером, портфель компанії на 2012 рік складає близько 20 МВт сонячних електростанцій.


Друкувать

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^