Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Новий сонячний ліхтар серії RT-AL Standart

Головна » Новини від Рентехно » Новий сонячний ліхтар серії RT-AL Standart

Компанія Рентехно повідомляє про закінчення розробки нової моделі світлодіодного вуличного ліхтаря типу RT-AL26/250 Standart-12, що оптимізована для роботи в кліматичних умовах України:

 

Світлодіодні вуличні ліхтарі серії RT-AL виробництва компанії Рентехно являють собою повністю автономні освітлювальні прилади, які поєднали найбільш передові досягнення в декількох галузях науки і техніки. Використовуючи високоякісний світлодіодний світильник, а також сонячні фотоелектричні модулі та обладнання від перевірених часом постачальників, інженери компанії Рентехно створили вуличний ліхтар, що не залежить від зовнішнього електропостачання.

Сонячний ліхтар RT-AL26/250 Standart-12 призначений для зовнішнього освітлення автодоріг місцевого значення, пішохідних переходів, рекламних банерів, парків, алей, автомобільних стоянок, фасадів будівель тощо. Значною перевагою ліхтаря є можливість установки на будь-якому рельєфі, де неможливо або дуже складно провести електричний кабель або повітряну лінію живлення.

Дана модель забезпечує світловий потік більше 3 000 лм з гарантованою тривалістю роботи не менше 12 годин в будь-яку пору року і в будь-якій географічній точці України. Особливістю сонячного ліхтаря є те, що його конструкція розроблялася з нуля з урахуванням всіх особливостей та режимів роботи. Також на базі цієї моделі розроблено цілу низку сонячних ліхтарів, що розрізняються як дизайном і технічними характеристиками, так і вартістю.

З робочим зразком світлодіодного вуличного ліхтаря типу RT-AL26/250 Standart-12 можна ознайомитися в офісі компанії Рентехно:


Друкувать
Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^