Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Результати семінару "Сонячні станції"

Головна » Новини від Рентехно » Результати семінару "Сонячні станції"

Семінар "Сонячні станції. Вчимося, вважаємо, ділимося досвідом": місце зустрічі усіх зацікавлених сторін

Компанія Рентехно, один з лідерів сонячної енергетики в Україні, серед основних своїх цілей бачить популяризацію технологій сонячної енергетики. Сонячна енергетика - один з сегментів паливно-енергетичного комплексу України, що розвиваються  найбільш інтенсивно. Вона приваблює не тільки представників великого бізнесу, які реалізують проекти будівництва і введення в експлуатацію потужних промислових сонячних електростанцій, а й може зацікавити також представників малого бізнесу і власників приватних будинків, які бажають значно знизити свої витрати на енергоносії. Крім того, з огляду на потенційну ємність українського ринку і досить низький рівень конкуренції, сонячна енергетика приваблює людей, зацікавлених в інвестуванні в розвиток сучасного бізнесу. Саме тому перший семінар, організований компанією Рентехно спільно з організацією «Зелена школа» та проведений 12 серпня 2017 року, привернув дуже велику і різноманітну аудиторію.

Особливість семінарів, які організовують Рентехно та "Зелена школа" - це поєднання теоретичної і практичної складових. Якщо виступ Віталія Воропая, представника компанії Advansys, був присвячений питанням використання сонячних електростанцій в умовах України (як в промислових масштабах, так і для приватних домогосподарств), а також особливостям застосування зеленого тарифу, то виступ представника компанії КС Солар мав більш практичний характер. Він був присвячений питанням підвищення ефективності роботи фотоелектричних модулів. Перш за все - за рахунок прийому, який ще відносно мало застосовується в умовах України - встановлення сонячних трекерів,  їх монтаж дозволяє збільшити генерацію «сонячного» електрики до 30-35%.

 

 

Після доповідей та їх обговорення учасники семінару змогли ознайомитися з особливостями установки і функціонування сонячної електричної станції потужністю 10 кВт, що змонтована на двовісних трекерах і отримали вичерпні відповіді на актальні питання, що їх цікавили. Вибір саме цієї станції не випадковий - вона встановлена в умовах міської забудови Києва, за адресою вул. Сирецька 28/2. За рахунок використання двохосьових трекерів вдалося мінімізувати площу, яку займає сонячна електростанція - для установки сонячної електростанції на стаціонарних опорах аналогічної ж потужності потрібна була б набагато більша площа. Крім того, використання двохосьових трекерів дозволило мінімізувати негативні фактори, характерні для міської забудови, які можуть мати негативний вплив на кількість енергії, що генерується (наприклад, вплив затінення).

Оцінивши затребуваність теми і проаналізувавши питання, що задавались найбільш часто, та запити учасників, компанія Рентехно запланувала проведення ще низки подібних семінарів.


Друкувать
Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^