Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Рентехно - Мегаватний Спонсор SEF-2017 KYIV

Головна » Новини від Рентехно » Рентехно - Мегаватний Спонсор SEF-2017 KYIV

Рентехно - Мегаватний Спонсор SEF-2017 KYIV, 9-ої міжнародної конференції та виставки новітньої енергетики Східної Європи

Компанія Рентехно є Мегаватним Спонсором SEF-2017 KYIV, що пройде з 9 по 11 жовтня 2017 р. у конгресно-виставковому центрі «Парковий» в м. Київ, де відбудеться найбільший у Східній Європі бізнес-захід, присвячений новітнім технологіям в енергетиці, відновлювальним джерелам енергії та енергоефективності, в рамках якого також пройде 9-та міжнародна конференція та виставка сталої енергетики.

 

ТРИ ДНІ ФОРУМУ ТА ВИСТАВКИ:

  • Спеціалізовані конференції в рамках форуму: SEF SOLAR, SEF WIND, SEF ESCO, SEF BIOENERGY;
  • 9-10 жовтня – форум;
  • 10-11 жовтня – виставка;
  • SEF AWARDS: Конкурс проектів у сфері новітньої енергетики Східної Європи;
  • Семінари для дилерів, приватних інвесторів та власників домогосподарств.

 

 

За останні десять років SEF KYIV підтвердив свій статус найавторитетнішої та найбільшої бізнес-платформи, присвяченої новітньої енергетиці Східної Європи, участь у якій традиційно беруть компанії лідери ринку. SEF KYIV пропонує високоякісну робочу програму, унікальну галузеву аудиторію, видатних спікерів та виняткові можливості для ділових комунікацій.

 

 

Протягом трьох днів на SEF-2017 KYIV будуть представлені та обговорені останні законодавчі зміни та ініціативи в Україні та інших країнах Східної Європи в контексті глобальних змін світової енергетичної карти та останніх технологічних досягнень.

Участь у цій події традиційно приймають власники та топ-менеджери компаній, які зацікавлені у розвитку інвестиційних енергетичних проектів у промисловості та муніципальному секторі, сонячній енергетиці, вітроенергетиці, біоенергетиці та інших галузевих напрямках.

SEF-2017 KYIV – це одна з важливих подій цього року, в якій Рентехно бере участь та є Мегаватним спонсором цієї події, яка працює в напрямку відновлювальної енергетики, у впровадженні новітніх технологій для підвищення енергоефективності та розвитку нових бізнес-проектів у енергетичній сфері. Більш детальну інформацію про захід можна дізнатися на офіційному сайті SEF-2017 KYIV: sefkyiv.com.


Друкувать
Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^