Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Restructuring of Rentechno's business activity

Головна » Новини від Рентехно » Реструктурізація РЕНТЕХНО

2017-2018 роки відзначилися стрімким зростанням ринку сонячної енергетики України, новими викликами галузі та високим попитом на послуги генпідряду та девелопменту. З метою забезпечення високого рівня обслуговування Клієнтів в умовах трансформацій сучасності  акціонерами компанії РЕНТЕХНО було прийняте рішення про глобальну реструктурізацію діяльності. 

В результаті цього рішення в другому півріччі 2018 року було створено два нових бренди - Дела Інжиніринг та АВЕНСТОН. Новостворені компанії надаватимуть якісні послуги з девелопменту, проектування та будівництва промислових сонячних станцій та інших об'єктів ВДЕ. 

Діяльність безспосередньо компанії РЕНТЕХНО буде зосереджено виключно на гарантійному та пост-гарантійному обслуговуванні та сервісній підтримці вже побудованих та введених в експлуатацію станцій.

З усіх питань будівництва нових об'єктів та інших видів співробітництва, будь ласка, звертайтесь в компанії Авенстон і Дела Інжиніринг. Ми завжди раді як новим контактам, так й розвитку існуючих відносін в нових форматах співпраці. Давайте розвивати ринок сонячної енергетики України разом! 


Друкувать
Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^