Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Рентехно нарощує сонячне портфоліо

Головна » Новини від Рентехно » Рентехно нарощує сонячне портфоліо

Рентехно нарощує портфоліо проектів сонячної енергетики

7-18 жовтня в Києві відбувся 3-й Міжнародний форум з відновлюваної енергетики, на якому з доповіддю виступив генеральний директор компанії Рентехно Євген Ладнич. Під час презентації учасники форуму змогли ознайомитися з історією, географією та напрямками діяльності компанії.

На сьогодні Рентехно сфокусована на трьох основних напрямках, а саме - на впровадженні індивідуальних інженерних рішень для приватних осіб, на будівництві "під ключ" промислових електрогенеруючих станцій, і на девелопменті власних проектів, в першу чергу - фотоелектричних сонячних електростанцій. Усі проекти компанії базуються на використанні таких прогресивних технологіях, як виробництво електроенергії і опалювання шляхом перетворення енергії сонячного випромінювання (напрямок розвивається під брендом SolarUA), електрогенерація з використанням вітрогенераторів або гібридних вітро-сонячних установок, опалювання з використанням теплових насосів, а також енергозбережне освітлення. Комплексний підхід і обгрунтоване комбінування різних інженерних систем дозволяють компанії пропонувати максимально збалансовані рішення, адаптовані під завдання конкретного проекту.

Останні два роки діяльність Рентехно була сфокусована на проектах будівництва сонячних фотоелектричних електростанцій. Досвід і кваліфікація співробітників компанії дозволяє виконувати проекти будь-якої складності, надаючи як окремі види послуг, так і виступаючи в якості EPC підрядника, який бере на себе повну відповідальність за проект. Як розповів аудиторії Євген Ладнич, на сьогодні компанія побудувала або бере участь у будівництві декількох сонячних електростанцій сумарною потужністю понад 10 МВт. А з урахуванням тих проектів, в яких Рентехно виступає девелопером, портфель компанії на 2012 рік складає близько 20 МВт сонячних електростанцій.


Друкувать

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^