Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Рентехно нарощує сонячне портфоліо

Головна » Новини від Рентехно » Рентехно нарощує сонячне портфоліо

Рентехно нарощує портфоліо проектів сонячної енергетики

7-18 жовтня в Києві відбувся 3-й Міжнародний форум з відновлюваної енергетики, на якому з доповіддю виступив генеральний директор компанії Рентехно Євген Ладнич. Під час презентації учасники форуму змогли ознайомитися з історією, географією та напрямками діяльності компанії.

На сьогодні Рентехно сфокусована на трьох основних напрямках, а саме - на впровадженні індивідуальних інженерних рішень для приватних осіб, на будівництві "під ключ" промислових електрогенеруючих станцій, і на девелопменті власних проектів, в першу чергу - фотоелектричних сонячних електростанцій. Усі проекти компанії базуються на використанні таких прогресивних технологіях, як виробництво електроенергії і опалювання шляхом перетворення енергії сонячного випромінювання (напрямок розвивається під брендом SolarUA), електрогенерація з використанням вітрогенераторів або гібридних вітро-сонячних установок, опалювання з використанням теплових насосів, а також енергозбережне освітлення. Комплексний підхід і обгрунтоване комбінування різних інженерних систем дозволяють компанії пропонувати максимально збалансовані рішення, адаптовані під завдання конкретного проекту.

Останні два роки діяльність Рентехно була сфокусована на проектах будівництва сонячних фотоелектричних електростанцій. Досвід і кваліфікація співробітників компанії дозволяє виконувати проекти будь-якої складності, надаючи як окремі види послуг, так і виступаючи в якості EPC підрядника, який бере на себе повну відповідальність за проект. Як розповів аудиторії Євген Ладнич, на сьогодні компанія побудувала або бере участь у будівництві декількох сонячних електростанцій сумарною потужністю понад 10 МВт. А з урахуванням тих проектів, в яких Рентехно виступає девелопером, портфель компанії на 2012 рік складає близько 20 МВт сонячних електростанцій.


Друкувать
Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^