Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Соціальний проект «Бібліотека мрій»

Головна » Новини від Рентехно » Соціальний проект «Бібліотека мрій»

Співробітники Рентехно відвідали дитячий будинок

Соціальний проект «Бібліотека Мрій» було створено Олександром Панасюком з метою розвитку культури читання серед дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом відвідування та поповнення новою якісною літературою заклади інтернатного типу.

16-го червня 2017 року  Компанія Рентехно на чолі  з керівником проекту Олександром Панасюком та автором  дитячих книжок Олександром Дерманським, відвідали дитячий будинок «Родинний дім» в Вінницькій області, смт. Вороновиця. В закладі перебуває 35 діток в віці від 2-х до 17 років.

В «Родинному будинку» нас зустріли як рідних: привітливо, радісно та з захоплюючими поглядами. Разом нам вдалося організувати невеличке свято з чималою кількістю яскравих дитячих книжок, солодкими подарунками та читанням казочок самим автором Олександром, якого діти полюбили з перших хвилин.

 

 

Відвідування дитячого будинку виявилось емоційним, а інакше і не могло бути, так як це дітки, які опинились в складних умовах життя змалку. Вони постійно потребують нашого піклування та любові, а отримують її так мало. Вражала кожна історія, яку довелось почути про їх долю . Ось одна розповідь про хлопчика, років п’яти, якого нещодавно привезли до дитячого будинку, у нього був тільки ранець з деякими особистими речами та в руках сильно стиснена книжка. Вихователів здивувало, що хлопчик дозволив взяти ранець для огляду, але свою книжку стискав біля серця і наголошував, що це тільки його. Звісно, що ніхто і не збирався відбирати такий важливий для нього скарб. На моє прохання показати книжечку, хлопчик з радістю та без хвилювань приніс її, та на запитання: - «Хто її тобі подарував?», - ніжно нахиливши голівку, відповів - «мама» . Пізніше директор закладу, який був поруч, сказав, що його мама померла. Хто знає, скільки ще випробувань випало на долю цього маленького хлопчика с повним серцем любові.

На думку спадають рядки: нема чужих дітей! Вони всі ПРОСТО ДІТИ!

 

 

В одній із кімнат висів віршик, який описує відчуття вихователів:

 

Інтернат

Сутінки похмурі непривітно обгорнули не спокійний день,

А із вікон інтернату діти крізь шибки вдивляються в людей.

Кожен поспішає в теплу хату у гніздо родинне своє.

А малеча з вікон інтернату маму в перехожих впізнає.

Вечір скрив дорогу, силуети .

Вихователь кличе діток спати, а вони до ранку по секрету, будуть про батьків розповідати.

Мене мама. – Голосок лунає.- Забере, як піду в перший клас.

Жде дитина…Ну а ми ж то знаєм, що вона письмово відріклась.

Другий хлопчик другові шепоче:  - А у мене батько –льотчик є

Він мене забрати додому хоче, - А у нього, знаю, батько п’є.

П’ють, гуляють горе-батько й мати. А дитячі мрії – серце рвуть…

Поправляє ковдру вихователь,  - Спіть, маленькі, вам пора заснуть.

 

Ось яке враження залишив заклад у Олександра Панасюка:

«Кожного разу коли перетинаєш поріг закладу інтернатного типу, завжди очікуєш якось шаленого щастя. Як раптом це все підтверджується великою кількістю дитячої радості. Всі ці посмішки пронизують тебе наскрізь і ти більше не можеш сумніватись в доцільності такої поїздки. Далі найцікавіше, реакція на дитячу яскраву книжку, більшість з яких діти тримають в руках вперше. Уважне розглядання, захоплення ілюстраціями та читання дають неабияку приємну насолоду від спільної справи. Помітив, як один малий читач заховав собі книги на полиці за старими примірниками, що були в самому закладі. Це ще раз підтверджує те, що діти потребують нової дитячої книги, здатної сформувати – мрію!».

 

 

Враження та думки Шеремета Володимира Вікторовича, інженера компанії Рентехно, який запропонував відвідати даний дитячий будинок: «Важливо не забувати про такі місця і знаходити час, щоб поділитися своєю турботою з тими, хто її дійсно потребує. На перший погляд, це крапля у навчально-виховному процесі, але тішить думка, що ми не одні йдемо на зустріч дитячим будинкам. Нас багато і це лише початок».

 

"Почніть робити те, що потрібно.

Потім робіть те, що можливо.

І ви раптом виявите, що робите неможливе." –

Св.Франциск Асізський

 


Друкувать
Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^