Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Рентехно - Партнер KyivSmartCity

Головна » Новини від Рентехно » Рентехно - Партнер KyivSmartCity

Рентехно - Партнер з сонячної енергетики на Kyiv Smart City Forum '17

Kyiv Smart City Forum 2017 - головна подія країни, присвячена тематиці smart city і використанню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в міській інфраструктурі. Форум об'єднає активну спільноту та всіх тих, хто працює над побудовою цифрових міст. Форум сприятиме просуванню інноваційних міських проектів та цифрової інфраструктури. Ця подія відбудеться 03 листопада 2017 року в Києві у НСК «Олімпійський» за адресою вул. Велика Васильківська, 55.

Мета Форуму - продемонструвати користь, яку може відчути кожен мешканець Києва та всієї країни від запровадження новітніх технологій та сучасних smart-рішень в міській інфраструктурі; привернути увагу до використання смарт-сіті технологій при розбудові міст, актуалізувати діяльність ініціативи Kyiv Smart City та об'єднати всіх стейкхолдерів, зацікавлених в даній тематиці; познайомити суспільство з кращим світовим досвідом та показати приклади на реальних кейсах. Вперше однією з основних тем події стала сонячна енергетика, признаним експертом в якій є компанія Рентехно.

Минулий Kyiv Smart City Forum зібрав понад 1000 учасників. Під час форуму протягом двох днів учасники, експерти в галузі IT, громадські організації, а також всі кияни, яким небайдуже майбутнє рідного міста, могли спільно виробити концепцію «розумного» міста.

В 2017 році наша компанія виступає офіційним Партнером з сонячної енергетики на Kyiv Smart City Forum '17. Рентехно – індустріальна група компаній, сфокусованих на девелопменті та впровадженні інженерних рішень з використанням енергозберігаючих технологій і відновлювальних джерел енергії. Основна спеціалізація - промислові сонячні електростанції, що працюють за "зеленим" тарифом.


Друкувать
Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^