Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Форум "Invest-Trade in Ukraine 2017"

Головна » Новини від Рентехно » Форум "Invest-Trade in Ukraine 2017"

Форум "Invest - Trade in Ukraine 2017"

Рентехно запрошує на VI Міжнародний інвестиційний і торговельний форум та роад-шоу в серії «Invest & Trade in Ukraine», що об’єднає великі, середні та малі компанії з України, Канади і США в рамках глобальної місії – розширення ділового співробітництва країн і створення міцної платформи для розвитку бізнесу в майбутньому. Кожна частина туру буде супроводжуватися відкритими дискусіями і зустрічами представників вищого керівництва українських, американських і канадських інвесторів і компаній. Цього року у фокусі Форумів 3 сектори – агробізнес, інфраструктура та енергетика. Серед почесних доповідачів в частині форуму, що пройде в Канаді - Дмитро Лукомський, СОО Рентехно. Від імені компанії в США виступить Євген Ладнич, Генеральний директор Рентехно.

Делегати матимуть унікальну можливість отримати найактуальнішу інформацію про макроекономічні показники України, обмінятися ідеями та досвідом під час особистих зустрічей з потенційними інституційними і приватними інвесторами, розширити мережу міжнародних партнерів, а також поспілкуватися з колегами в ході офіційних і неофіційних частин заходу. Порядок денний і додаткову інформацію можна знайти на сайті: www.a7conf.com/atlantic.

«Незважаючи на складну політичну та економічну ситуацію конференція представить Україну, як інноваційний та надійний хаб для міжнародних інвестицій і торгівлі, а також сприятиме зміцненню відносин між трьома країнами і стане важливим кроком на шляху інвестиційного та торговельного співробітництва», – зазначила Марія Барабаш, Президент А7 GROUP; Член Ради директорів Спілки українських підприємців (СУП).

 

Invest & Trade in Ukraine '17, Canada, USA


Друкувать
Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^