Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Рентехно - Мегават Спонсор CISOLAR-2017

Головна » Новини від Рентехно » Рентехно - Мегават Спонсор CISOLAR-2017

Рентехно стала Мегаватт Спонсором CISOLAR-2017

Українська компанія Рентехно стала Мегаватт Спонсором 6-ої Міжнародної конференції та виставки сонячної енергетики Центральної і Східної Європи, яка відбудеться в Одесі 11-12 квітня.

6-а Міжнародна конференція та виставка сонячної енергетики CISOLAR-2017 - це:

  • Останні тенденції в світовій сонячній енергетиці та зміни в законодавстві, що регулює сонячну енергетику
  • Обговорення фінансових програм та інвестицій в галузі сонячної енергетики в країнах Східної і Центральної Європи
  • Представлення нових масштабних проектів в області сонячної енергетики. Особливість CISOLAR-2017 - обговорення проекту перетворення зони відчуження Чорнобильської АЕС (площа 200 тисяч гектарів) в великомасштабну сонячну енергофабріку. На сьогоднішній день інтерес до проекту виявили найбільші компанії з США, Китаю, Німеччини і Канади.
  • Самий визначний і представницький діловий захід, присвячений ринкам сонячної енергетики в Україні, Російській Федерації, Білорусі, Казахстану та Азербайджану

Компанія Рентехно - це індустріальна група підприємств, сфокусованих на девелопменті та просуванні інженерних рішень, заснованих на масовому застосуванні енергозберігаючих технологій і відновлюваних джерел енергії.

Мета компанії - популяризація сучасних енергозберігаючих технологій на основі альтернативних (відновлюваних) джерел енергії, широке впровадження ефективних передових підходів до використання енергії з максимальним використанням поновлюваних неуглеродних джерел енергії.

Дізнатися про комерційні пропозиції Рентехно і її нові розробки, поспілкуватися з представниками компанії ви зможете під час проведення CISOLAR-2017. Більше подробиць - на сайті http://2017.cis-solar.com/.


Друкувать
Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^