Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Презентація Рентехно на CISOLAR-2017

Головна » Новини від Рентехно » Презентація Рентехно на CISOLAR-2017

Нові бізнес-ніші в сфері сонячної енергетики

Під час міжнародної конференції та виставки CISOLAR 2017, присвяченій розвитку сонячної енергетики і технологій в Центральній і Східній Європі, в якій взяли участь понад 300 учасників з 30 країн, основні гравці ринку активно ділилися власними поглядами на майбутнє сонячної енергетики, визначаючи найбільш перспективні напрямки її розвитку . Значний інтерес у фахівців і відвідувачів виставки викликав виступ Євгена Ладнича, співзасновника компанії Рентехно, в якому він розкрив власне бачення того, які можливості відкриває сонячна енергетика для створення нових бізнес-ніш в цій сфері. 

 

 

На думку бізнесмена, можна виділити кілька драйверів розвитку сонячної енергетики в Україні і в світі загалом: це технології і їх розвиток, а також державне регулювання і підтримка, так як сонячні проекти вимагають значних капіталовкладень. Крім того, він визначив кілька основних перспективних напрямків для розвитку бізнес-ніш в сфері сонячної енергетики:

  • Розвиток BIPV-технологій. На сьогоднішній день в Україні існують всі передумови та хороші стартові умови для розвитку BIPV. Це дуже величезний ринок, який починає активно розвиватися в усьому світі. Вбудовані в архітектурні рішення сонячні модулі дають можливість інтенсифікувати розвиток сонячної енергетики в великих містах, в яких вартість землі - особливо висока. Крім безпосередньо практичної складової (генерування електроенергії), BIPV-системи дуже привабливі в естетичному плані, що дозволяє створювати виразні в плані архітектури об'єкти і будівлі. Компанія Rentechno вже уклала договір про стратегічну співпрацю з фірмою Solitek (Литва), європейським виробником BIPV-систем.
  • Використання одноосьових трекерів. Це досить проста, але дуже ефективна технологія, яка може стати додатковим стимулом для розвитку сонячної енергетики. При невеликому (близько 5-10%) збільшенні капіталовкладень, навіть одновісні трекери дозволяють значно, в межах 10-15%, наростити генерацію сонячної електроенергії.
  • Технологія Solar+Storage. Комплексний підхід, який включає в себе створення систем, що виконують функції виробництва електроенергії, її накопичення, зберігання і розподілу з метою оптимізації споживання. Цей напрямок стане пріоритетним в генерації майбутнього, тому що він дозволяє забезпечити повну енергонезалежність об'єкта. При цьому інвестиції будуть направлятися як в створення технологій зберігання, так і технологій управління використанням акумульованої енергії.
  • Сонячні технології в транспорті (Solar Powered Infrastructure) - будівництво автодоріг із застосуванням новітніх технологій з області сонячної енергетики.
  • Виробництва водню за рахунок сонячної енергії. Досить футуристична ідея, але 10 років тому ніхто не міг передбачити, якого рівня розвитку досягне сонячна енергетика. Виробництво водню з подальшим використанням його в якості палива для транспортних засобів - досить стара і добре освоєна технологія, яка може отримати новий поштовх розвитку за рахунок використання технологій сонячної енергетики.
  • Страхування. Виходячи з рівня розвитку сонячної енергетики в Україні, щоб забезпечити її подальший розвиток, є необхідність в страхуванні ризиків, наприклад, недоотримання прибутку, страхування вироблення електроенергії, політичні та інші ризики. Гравці ринку зацікавлені і вже готові до цього, але страхові компанії поки не готові запропонувати цікаві страхові рішення.
  • О&М (Operation & Maintenance) - збільшення кількості сонячних електростанцій і зростання їх потужності викликає потребу в проведенні їх якісного технічного обслуговування. Це стане фінансово вигідним напрямком розвитку бізнесу для тих, хто зможе забезпечити професійну та доступну технічну підтримку та обслуговування об'єктів сонячної енергетики.  

Друкувать
Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^