Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

9,8 МВт сонячна електростанція в Херсонській області

Головна » Новини від Рентехно » 9,8 МВт сонячна електростанція в Херсонській області

Сонячна електростанція 9,8 МВт у Херсонській області

ТОВ "Соларенерго" завершило будівництво промислової мережевої фотоелектричної електростанції в Скадовському районі Херсонської області - першого подібного об’єкту в регіоні. Змонтоване устаткування дозволяє перетворювати енергію Сонця безпосередньо в електроенергію і подавати її в загальну мережу. Техніко-економічне обгрунтування цього проекту було виконане силами ТОВ "Рентехно" (Київ). Встановлена потужність станції складає 9,806 МВт.

Станція побудована на березі солоного озера Устричне біля села Лазурне на місці так званих "солончаків" - земель, непридатних до сільськогосподарського використання. Електростанція складається з майже 40 тис. фотоелектричних полікристалічних модулів. При її спорудженні було забито 14,95 тис. паль і укладено 168 км кабелів. Будівництво сонячної електростанції, яке почалося в липні 2012 року, дозволило забезпечити роботою 226 висококваліфікованих фахівців.

Щорічно установка генеруватиме і видаватиме в об'єднану енергосистему країни 10,934 млн кВт-год. екологічно чистої електроенергії, достатньої для забезпечення енергією понад 3 тис. домогосподарств у регіоні. Робота електростанції дозволить скоротити щорічні викиди СО2 на 8855 тон за рахунок заміщення електроенергії вугільних та газових теплових електростанцій.

"Це перший наш сонячний проект у регіоні, і при правильному обслуговуванні така сонячна станція може працювати 25 років. У планах - збільшення потужності станції з 9,8 МВт до 27 МВт. Зараз ми ведемо переговори з банками, інвесторами, виробниками устаткування, шукаємо нові майданчики для будівництва", - зазначив генеральний директор "Соларенерго" Сергій Невілько.


Друкувать
Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^