Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Нам 7 років!

Компанії "Рентехно" виповнилося 7 років!

Компанію Рентехно було засновано влітку 2010 року. Назва бренду Rentechno – це скорочення від Renewable ENergy TECHNOlogies, що перекладається як «технології відновлювальної енергетики». Тобто с самого початку свого існування наша група чітко визначила для себе основні напрямки подальшої діяльності. І в середині 2017 року вже виповнилося сім років відколи компанія Рентехно розпочала свій успішний шлях в будівництві промислових сонячних електростанцій, безперервно роблячи внесок в збереження екології нашої рідної планети.

 

 

Наведемо лише деякі цифри, що ілюструють досягнення компанії:

  • 7 років успішної роботи на ринку сонячної енергетики України;
  • 65 розроблених проектів сонячних електростанцій;
  • 54 сонячних електростанцій, що введено в експлуатацію;
  • 135 МВт загальної потужності всіх проектів;
  • 56 МВт потужності проектів в роботі.

Все це стало можливим завдяки нашому найпотужнішому природньому джерелу, невичерпної екологічно чистої енергії, тепла та світла – Сонцю! Наш девіз: «ЕНЕРГІЯ СОНЦЯ – ЕНЕРГІЯ ЖИТТЯ». Ще в 1921 році Альберт Ейнштейн був нагороджений Нобелівською премією за повне пояснення закону зовнішнього фотоефекту, використавши гіпотезу Макса Планка (німецького фізика) про те, що світло випромінюється порціями (квантами) із енергією пропорційною частоті. Малюнок маленької переможниці конкурсу «Джерело життя», що проходив в 2014 році від Рентехно, Альбіни Панченко з м. Києва, відмінно  по-дитячому ілюструє практичне застосування сонячної батареї. Частіше за все, саме діти, з їх чистим баченням суті так вдало та просто можуть виразити ідею. Наша компанія із задоволенням підтримує соціальні проекти щодо розвитку дитини, беручи в них участь та організовуючи дитячі конкурси.

 

 

Команда Рентехно одна із перших, хто розпочала розвиток сонячної енергетики в Україні. Ми беремо активну участь в багатьох конференціях, семінарах та виставках, присвячених розвитку альтернативних джерел енергії. Деякі з наших проектів сонячних електростанцій навіть були згадані в шкільних підручниках для наглядного прикладу того як теорії можуть бути реалізовані на практиці. В 2012 році міжнародний економічний рейтинг «Ліга кращих» визнав компанію Рентехно «Підприємством року – 2012» та зарахував її в ТОП-50 малих підприємств України. А в березні 2017 року журнал «Бізнес» включив компанію «Рентехно» в Топ-100 найбільш багатообіцяючих компаній України з експортним потенціалом.

Підводячи підсумки перших 7 років роботи Рентехно ми ставимо перед собою завдання за три наступних роки побудувати не менше 100 МВт додаткової потужності сонячних електростанцій. Наша мета – роблячи впевнено крок за кроком, з професійною командою спеціалістів, досягти повної енергонезалежності нашої держави – України. Разом ми зможемо досягти цієї мети, виховуючи в суспільстві мораль щодо використання відновлювальних джерел енергії, та розуміння важливості збереження навколишнього середовища.

 

Шлях до успіху відкритий для будь-кого, хто думає насамперед про надання послуг і якісне виконання своєї роботи.

Генрі Форд

 


Друкувать
Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^