Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Рентехно побудує три ФЕС

Головна » Новини від Рентехно » Рентехно побудує три ФЕС

Рентехно буде технічним партнером при будівництві трьох сонячних електростанцій

Компанія "Рентехно" розпочала реалізацію трьох нових проектів спорудження сонячних фотоелектричних станцій у центральних та південних регіонах України. Сумарна встановлена потужність заявлених проектів складе 10,5 МВт, а завершення будівництва і введення об’єктів у експлуатацію планується до кінця 2012 року. Також у поточному портфелі компанії - декілька проектів сумарною встановленою потужністю близько 14 МВт, анонсованих та запущених раніше.

Як повідомив представник компанії Рентехно, нині вже зібрано всі необхідні дозволи для початку будівництва, а до кінця червня планується повністю завершити розробку проектної документації. Усі об'єкти будуть побудовані з використанням полікристалічних сонячних модулів, зафіксованих на нерухомих металоконструкціях. Залежно від розміру конкретного проекту планується застосовувати як центральні, так і лінійні інвертори. Усі три сонячні електростанції будуть підключені до мережі.

Крім того, в компанії повідомили, що для підвищення ефективності роботи за поточними проектами було прийнято рішення про розширення присутності Рентехно в регіонах. Найближчим часом заплановано відкриття філії в Херсоні, що дозволить компанії підвищити контроль над якістю надаваних послуг.


Друкувать
Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^