Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Енергоінвест добудував ФЕС 1,875 МВт

Головна » Новини від Рентехно » Енергоінвест добудував ФЕС 1,875 МВт

Енергоінвест добудував сонячну електростанцію потужністю 1,875 мВт

Компанія Енергоінвест (Вінницька область) завершила будівництво Слобода-Бушанської сонячної електростанції (СЕС) потужністю 1,875 МВт в Ямпільскому районі Вінницької області, повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на президента компанії Володимира Житника. "Завершили будівництво останньої черги, здали в експлуатацію. Тепер потужність станції складає 1,875 МВт", - сказав він.

Сонячна електростанція була спроектована і запущена вітчизняною компанією Рентехно, яка виступила в проекті в якості ЕРС-підрядника. Постачання устаткування для проекту, а також супровід монтажних робіт спільно з Рентехно здійснювала ізраїльська компанія. До кінця наступного року компанії Рентехно та Sunelectra планують реалізувати у Вінницькій області ще декілька проектів сумарною потужністю декілька МВт. Свої амбітні плани відносно ринку сонячної енергетики в Україні компанії представили у тому числі на виставці "Енергоеффективність-2011", що пройшла в Києві з 8 по 11 листопада.

Національна комісія регулювання енергетики (НКРЕ) напередодні скоректувала загальну встановлену потужність генеруючого устаткування Енергоінвесту до 14,2 МВт. Енергоінвест, окрім Слобода-Бушанської СЕС, експлуатує також 12 малих гідроелектростанцій у Вінницькій, Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях.

Як повідомлялося, альтернативна енергетика в Україні минулого року розвивалася інтенсивніше, ніж традиційна, що відповідає загальносвітовим тенденціям. На початок липня загальна кількість компаній, що експлуатують електростанції на відновлюваних джерелах і реалізовують електроенергію за зеленим тарифом, зросла до 66, а кількість таких електростанцій - до 111, з яких 23 - сонячні.

Нагадаємо, аудиторська компанія Ernst&Young в 2011 році включила Україну в міжнародний рейтинг країн, привабливих для реалізації проектів в області відновлюваної енергетики.


Друкувать
Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^