Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Сонячна електростанція 1,3 МВт в Кіровоградській області

Головна » Новини від Рентехно » Сонячна електростанція 1,3 МВт в Кіровоградській області

Сонячна електростанція 1,3 МВт в Кіровоградській області

Компанія Рентехно завершила будівництво технологічної частини фотоелектричної наземної електростанції в Кіровоградській області. У цьому проекті Рентехно виступила генеральним підрядником, узявши на себе розробку проектної документації, постачання устаткування і комплектуючих, а також самостійно виконавши усі будівельні роботи і пуско-налагоджувальні роботи.

Основне технологічне устаткування - це полікристалічні сонячні модулі потужністю 250 Вт кожен, 40 лінійних трифазних інверторів з системою моніторингу роботи сонячної електростанції і 3 трансформаторних підстанції 0,4/10 кВ. Сумарна пікова потужність встановлених сонячних модулів склала 1 331 кВт. За рахунок застосування спеціального ліцензійного ПЗ, а також завдяки ретельній оптимізації усіх складових при проектуванні об’єкту вдалося забезпечити підвищений рівень щорічного вироблення електроенергії.

Як повідомив представник компанії Рентехно, нині вже інстальовано все технологічне устаткування сонячної електростанції. У жовтні 2012 року планується завершення пуско-налагоджувальних робіт і підключення об'єкту до електричної мережі 10 кВ, а до кінця року - проходження усіх формальних процедур, необхідних для отримання зеленого тарифу.


Друкувать

    Записей не найдено.

Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^