Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Сонячна електростанція 1,3 МВт в Кіровоградській області

Головна » Новини від Рентехно » Сонячна електростанція 1,3 МВт в Кіровоградській області

Сонячна електростанція 1,3 МВт в Кіровоградській області

Компанія Рентехно завершила будівництво технологічної частини фотоелектричної наземної електростанції в Кіровоградській області. У цьому проекті Рентехно виступила генеральним підрядником, узявши на себе розробку проектної документації, постачання устаткування і комплектуючих, а також самостійно виконавши усі будівельні роботи і пуско-налагоджувальні роботи.

Основне технологічне устаткування - це полікристалічні сонячні модулі потужністю 250 Вт кожен, 40 лінійних трифазних інверторів з системою моніторингу роботи сонячної електростанції і 3 трансформаторних підстанції 0,4/10 кВ. Сумарна пікова потужність встановлених сонячних модулів склала 1 331 кВт. За рахунок застосування спеціального ліцензійного ПЗ, а також завдяки ретельній оптимізації усіх складових при проектуванні об’єкту вдалося забезпечити підвищений рівень щорічного вироблення електроенергії.

Як повідомив представник компанії Рентехно, нині вже інстальовано все технологічне устаткування сонячної електростанції. У жовтні 2012 року планується завершення пуско-налагоджувальних робіт і підключення об'єкту до електричної мережі 10 кВ, а до кінця року - проходження усіх формальних процедур, необхідних для отримання зеленого тарифу.


Друкувать

    Записей не найдено.

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^