Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Новини від Рентехно

Головна » Новини від Рентехно

Вашій увазі пропонуються найостанніші новини від компанії Рентехно. На цій сторінці ви зможете ознайомитися з нашими свіжими прес-релізами, анонсами щодо майбутніх подій та звітами про їх проведення, дізнатися думку ЗМІ про Рентехно, тощо.Більше новин від компанії Рентехно:
Рентехно - Партнер з сонячної енергетики на Kyiv Smart City Forum '17 Рентехно - Партнер з сонячної енергетики на Kyiv Smart City Forum '17

Ми з радістю повідомляємо, що компанія Рентехно виступить офіційним Партнером з сонячної енергетики на Kyiv Smart City Forum '17 (http://forum.kyivsmartcity.com/). Форум відбудеться 03 листопада 2017 року в Києві у НСК «Олімпійський» (вул. Велика Васильківська 55). Зпрошуємо уіх бажаючих відвідати цю подію.

У Кам’янечому запрацювала сонячна фотоелектростанція  | Рентехно У Кам’янечому запрацювала сонячна фотоелектростанція | Рентехно

У селі Кам’янече Новоархангельського району розпочала роботу сонячна фотоелектрична станція загальною потужністю понад 2 мегавата, яка може у денний час стовідсотково забезпечувати район електроенергією.

Результати семінару Результати семінару "Сонячні станції. Вчимося, рахуємо, ділимося досвідом." | Рентехно

Вся інформація про сонячну енергетику в Україні - з перших рук. Семінари від Рентехно і «Зеленої школи» - оптимальне поєднання теоретичних і практичних питань про проектування, будівництво та експлуатацію сонячних електростанцій в українських реаліях.

Семінар Семінар "Сонячні станції. Вчимося, рахуємо, ділимося досвідом." | Рентехно

Рентехно запрошує відвідати семінар "Сонячні станції. Вчимося, рахуємо, ділимося досвідом" та подивитися на справжню сонячну електростанцію.

В рамках соціального проекту «Бібліотека мрій» співробітники Рентехно відвідали дитячий будинок В рамках соціального проекту «Бібліотека мрій» співробітники Рентехно відвідали дитячий будинок

В рамках соціального проекту «Бібліотека Мрій», співробітники компанії Рентехно відвідалиа дитячій будинок «Родинний Дім», що на Вінниччині. Проект «Бібліотека Мрій» було створено Олександром Панасюком з метою розвитку культури читання серед дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом відвідування та поповнення новою якісною літературою заклади інтернатського типу.

Підсумки Харківського Міжнародного Бізнес-форуму 2017 | Рентехно Підсумки Харківського Міжнародного Бізнес-форуму 2017 | Рентехно

Минулого тижня в Харкові відбувся 4-й Міжнародний бізнес-форум, участь в якому взяли представники компанії Рентехно. Матеріали презентації Рентехно доступні на нашому сайті.

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^