Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Новини від Рентехно

Головна » Новини від Рентехно

Вашій увазі пропонуються найостанніші новини від компанії Рентехно. На цій сторінці ви зможете ознайомитися з нашими свіжими прес-релізами, анонсами щодо майбутніх подій та звітами про їх проведення, дізнатися думку ЗМІ про Рентехно, тощо.Більше новин від компанії Рентехно:
Рентехно - Мегаватний Спонсор SEF-2017 KYIV, 9-ої міжнародної конференції та виставки новітньої енергетики Східної Європи Рентехно - Мегаватний Спонсор SEF-2017 KYIV, 9-ої міжнародної конференції та виставки новітньої енергетики Східної Європи

Рентехно - Мегаватний Спонсор SEF-2017 KYIV, 9-ої міжнародної конференції та виставки новітньої енергетики Східної Європи, яка присвячена напрямку відновлювальної енергетики, у впровадженні новітніх технологій для підвищення енергоефективності та розвитку нових бізнес-проектів у енергетичній сфері.

Рентехно - Партнер з сонячної енергетики на Kyiv Smart City Forum '17 Рентехно - Партнер з сонячної енергетики на Kyiv Smart City Forum '17

Ми з радістю повідомляємо, що компанія Рентехно виступить офіційним Партнером з сонячної енергетики на Kyiv Smart City Forum '17 (http://forum.kyivsmartcity.com/). Форум відбудеться 03 листопада 2017 року в Києві у НСК «Олімпійський» (вул. Велика Васильківська 55). Зпрошуємо уіх бажаючих відвідати цю подію.

У Кам’янечому запрацювала сонячна фотоелектростанція  | Рентехно У Кам’янечому запрацювала сонячна фотоелектростанція | Рентехно

У селі Кам’янече Новоархангельського району розпочала роботу сонячна фотоелектрична станція загальною потужністю понад 2 мегавата, яка може у денний час стовідсотково забезпечувати район електроенергією.

Результати семінару Результати семінару "Сонячні станції. Вчимося, рахуємо, ділимося досвідом." | Рентехно

Вся інформація про сонячну енергетику в Україні - з перших рук. Семінари від Рентехно і «Зеленої школи» - оптимальне поєднання теоретичних і практичних питань про проектування, будівництво та експлуатацію сонячних електростанцій в українських реаліях.

Семінар Семінар "Сонячні станції. Вчимося, рахуємо, ділимося досвідом." | Рентехно

Рентехно запрошує відвідати семінар "Сонячні станції. Вчимося, рахуємо, ділимося досвідом" та подивитися на справжню сонячну електростанцію.

В рамках соціального проекту «Бібліотека мрій» співробітники Рентехно відвідали дитячий будинок В рамках соціального проекту «Бібліотека мрій» співробітники Рентехно відвідали дитячий будинок

В рамках соціального проекту «Бібліотека Мрій», співробітники компанії Рентехно відвідалиа дитячій будинок «Родинний Дім», що на Вінниччині. Проект «Бібліотека Мрій» було створено Олександром Панасюком з метою розвитку культури читання серед дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом відвідування та поповнення новою якісною літературою заклади інтернатського типу.

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^