Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Рейтинг ТОП-7 та ТОП-10 виробників інверторів згідно IHS Global

Головна » Блог про ВДЕ » Рейтинг ТОП-7 та ТОП-10 виробників інверторів згідно IHS Global

Рейтинг ТОП виробників інверторів згідно IHS Global

Сонячний інвертор SMAРинок інверторів залишається високо конкурентним. Гостра боротьба виробників в 2014 році призвела до його скорочення на 4% до $ 6,6 млрд. При цьому світовий попит продовжує зміщуватися у напрямку азійських ринків. Серед великої кількості виробників інверторів німецький SMA як і раніше займає світове лідерство з виручки. Але азійські виробники не дрімають. На п'яти лідеру наступають японські постачальники. У 2014 році SMA і ABB вже втратили частину ринку. Втрати склали 3,2% і 0.8% відповідно. Вже наступного року SMA може зміститися з позиції ТОП 1-виробника інверторів, якщо не з точки зору доходів, то, цілком можливо, у плані обсягу поставок (МВт). Частка ринку SMA на даний час складає 50% частки 2012 року, і 25% 2009-го.

При цьому на світовий ринок виходять провідні японські виробники інверторів, такі як Omron, TMEIC і Tabuchi. За результатами 2014 вони зайняли 3-е, 4-е і 5-е місце в лінійці світових лідерів відповідно. Відсутність провідних китайських постачальників сонячних інверторів в рейтингу в IHS Global ТОП-5 можна пояснити тим, що ціна китайських інверторів нижче, ніж у середньому по ринку. Згідно з дослідженнями IHS, незважаючи на велику ціну перевезення, ціна за Вт у Китаї становить $0,07, тоді як середньосвітова ціна $0,16 за Вт.

Серед провідних китайських виробників можна відзначити Sungrow і Huawei. Якщо припустити, що Китай встановить близько 17 ГВт в 2015 році, то Sungrow і Huawei цілком ймовірно можуть перевершити SMA по відвантаженнях. Китайські постачальники Sungrow і Huawei намагаються вийти на нові ринки, але поки їх загальні доходи не досягають рівня японських колег. У 2014 році Sungrow отримав замовлення на 5,89 ГВт інверторів, було відправлено 4,23 ГВт, з яких 3,8 ГВт — замовлення для внутрішнього ринку Китаю. Huawei, тим часом, за останній рік набрала значне зростання на світовому ринку сонячних інверторів, але за обсягами доходів йому ще не вдалося пробитися до першої п'ятірки. Але якщо врахувати, що ринок України активно закуповує товари з Піднебесної, буде доцільно в топ включити і лідируючих китайських виробників інверторів.  Отже отримуємо такі дані:

ТОП-7 світових виробників інверторів (2014):

1. SMA (Європа)
2. ABB  (Європа)
3. Omron (Японія)
4. TMEIC (Японія)
5. Tabuchi (Японія)
6. Huawei (Китай)
7. Sungrow      (Китай)

 

ТОП-10 світових виробників сонячних інверторів (2015):

ТОП-10 світових виробників сонячних інверторів


Друкувать
Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^