Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Сонячні заправки і «зелений» бізнес. Частина 2

Головна » Блог про ВДЕ » Сонячні заправки і «зелений» бізнес. Частина 2

Сонячні заправки. Частина 2

Прийдешня масова електрифікація транспортних засобів (див. «Сонячні заправки і «зелений» бізнес. Частина 1») - виклик для стабільного функціонування енергомереж. Самі по собі електромобілі (EV), при збереженні нинішньої моделі їх електропостачання, не поліпшують ситуацію з небаланси «генерація/споживання». Застосування EV «витісняє» вуглеводні з ринку енергоносіїв для транспорту. Комбінація зарядки від сонячної енергії і електромобіля - ключ до різкого скорочення залежності країни від викопного палива. Однак майже половина вартості зарядних EV-станцій поки доводиться на системи зберігання електрики (ESS), інша - на оснащення їх PV-генерацією.

Проте, через очікуване зниження вартості ESS (див. «Сонячні заправки і «зелений» бізнес. Частина 1»), об'єднання EV-чарджеров з PV-модулями і ESS в «розумну» мережу, інтегровану із загальною енергосистемою, може стати привабливим бізнесом.

 

«Плюс електрифікація всіх АЗС країни ...»

Електромобілізація вимагає приблизно в 2-3 рази більш щільної мережі станцій для підзарядки EV, ніж нинішній розподіл АЗС. Це абсолютно новий швидкозростаючий сегмент бізнесу із застосуванням новітніх технологій. За даними сайту PlugShare.com нинішня мережа EV-чарджеров в Україні (рис. 1) навіть, мабуть, щільніше, ніж у сусідніх Румунії та Болгарії, проте до оптимальних значень відстані між ними ще дуже далеко. Для України - це новий ринок, з величезним імпульсом розвитку і нової «Added Value» в суміжні виробничі галузі та сервіси, включаючи компоненти для PV-генерації.

 

Рис. 1. Розташування станцій для зарядки електромобілів в Україні, вересень 2017.

 

Переклад EV-чарджеров на роботу від ВДЕ істотно знизить загальний світовий рівень викидів парникових мінімум на 13-17%. Лідер переваг тут є і буде PV-генерація (див. рис. 2), плюс до цього сонячна енергія є всюди. Ціна PV-енергії може зрівнятися або стати навіть дешевше «викопної» генерації вже до 2020 року.


Рис. 2. Середньозважена вартість електрогенерації з ВДЕ, $ за 1 МВт·год. Джерело: «BNEF global trends in renewable energy investment 2017».

 

Природний симбіоз

Всього 10 PV-панелей (це можна порівняти з середнім навісом над одним авто на парковці) можуть забезпечити достатньо електрики для пробігу EV від 14000 до 21000 км на рік. Будучи підключеними до загальної мережі (локальні і регіональні on-grid схеми), системи зберігання електроенергії (ESS) для зарядних PV-станцій і PV-навісів на стоянках стануть потужним засобом вирішення проблеми згладжування добової і сезонної нерівномірності не тільки PV-станцій, а й генерації з ВДЕ в цілому.

 

Рис. 3. «Хмарні» моделі оптимізації роботи PV-зарядних станцій для EV і взаємодії їх систем зберігання із загальною електромережею: зліва від GM, праворуч - ABB.

 

Рішення для цього вже є і навіть впроваджуються. На рис. 3 показані схеми PV-заправок з потужністю близько 50 кВт, що реалізуються GM і ABB, які передбачають оптимізацію рівня накопиченої енергії для швидкої зарядки EV. Завдяки інтелектуальному ПЗ вони регулюють ступінь видачі PV-енергії в загальну електромережу та її кількість, що направляється для локального зберігання.

 

Рис. 4. Майже кожен другий новий автомобіль в Норвегії - електричний.

 

Комп'ютерні моделі показали, що EV-зарядки без ESS, що використовують енергію зі звичайної мережі - порочні по суті, див. рис. 3, тому що збільшують денний пік і посилюють нічний «провал» споживання в енергосистемі. «Зелені» PV-зарядки, навіть з локальними ESS, але які не включені в мережу (off-grid) - економічно неефективні. Вони не можуть оптимально використовувати денний надлишок власної генерації для загальних потреб (продаж в мережу) і, фактично, невиправдано збільшують плановий термін повернення інвестицій (Pay-Back Period).

Оптимальні моделі функціонування ESS для EV припускають, що дорожні «заправки» будуть використовуватися для швидкого «доливання» EV в дорозі до рівня, щоб не «перекинути» його акумулятор і дістатися до місця, де можна зарядитися повністю (див. рис. 3).

Схема «on-grid» мережі PV-чарджеров з ESS і автоматичним обміном інформацією про баланс «генерація / зарядка / зберігання» з іншими EV-заправками на локальному або регіональному рівні - оптимальна схема, хоча вона поки і здається витратною (через вартість ESS). І вона ж стає способом вирішення проблеми згладжування добової і сезонної генерації і небалансів на регіональному та національному рівні.


Друкувать
Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^