Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Вітрогенератори - мала та середня вітроенергетика

Головна » Блог про ВДЕ » Вітрогенератори - мала та середня вітроенергетика

Вітрогенератори - мала і середня вітроенергетика

Основне завдання, яке вирішується за допомогою вітряків, абсолютно аналогічна використанню сонячних електростанцій, а саме - це отримання безкоштовної електроенергії для подальшого використання або продажу.

Генерація електроенергії за допомогою вітряних турбін - це простий і зрозумілий процес, що не вимагає залучення великої кількості персоналу і постійних витрат на утримання. Вітряки працюють в автоматичному режимі і не потребують будь-якого втручання з боку користувача, вони довговічні і невибагливі в обслуговуванні.

Склад вітряної турбіни

До складу вітроелектростанції зазвичай входить фундамент, щогла, вітрогенератор з лопатями, а також системи управління, накопичення і перетворення електроенергії в змінну напругу. У компанії Рентехно ви можете замовити вітрогенератори з щоглою на 5, 10, 21 м і вище. При цьому опори можуть бути одного з наступних типів: щогла на відтяжках, опора з гвинтовими сходами, конусна опора, ступінчаста опора, щогла-ерма та інші. Ми працюємо з різними постачальниками комплектуючих і можезастосування вітроелектростанціймо запропонувати вам перевірені і добре зарекомендували себе вітряні установки різного цінового діапазону. Особливу увагу ми приділяємо підтримці вітчизняних виробників і будемо раді запропонувати вам рішення, максимально використовує українські комплектуючі.

Застосування вітроелектростанцій

Вітряні установки застосовуються для виконання різних завдань по резервному й автономному енергопостачанню. Залежно від специфіки об'єкта використовуються різні конфігурації обладнання та схеми їх роботи. Вітряна установка може застосовуватися в якості єдиного (основного) джерела енергопостачання для приватного будинку або об'єкта комерційної нерухомості (автозаправка, станція стільникового зв'язку), не підключених до електромережі. Також вітрова установка може входити до складу більш складних комплексних інженерних рішення разом з сонячними батареями і дизельним генератором.

Досвід Рентехно у вітроенергетиці

Наші знання включають в себе наступні види діяльності, пов'язаної з системами електропостачання на базі вітряків:

Більш детальну інформацію про наші послуги і рішеннях ви можете отримати, звернувшись в наш офіс.


Друкувать
Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^