Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Блог про ВДЕ

Головна » Блог про ВДЕ

В цьому розділі нашого сайту ви знайдете актуальну інформацію по ринку поновлюваних джерел енергії України, нові технології і тенденції, а також зможете прочитати вибрані інтерв'ю і дізнатися думки експертів в галузі енергоефективності та ВДЕ (з акцентом на питання, пов'язані з сонячною енергетикою).

Глобальна енергетична революція зараз в самому розпалі. «Ми знаходимося в середині глобальної революції в галузі відновлюваних джерел енергії (ВДЕ). Інвестиції в ВДЕ продовжують рости, головним чином в країнах, що розвиваються, і з 2004 року весь світ інвестував $2,9 трлн. в екологічно чисті джерела енергії», - йдеться в новій доповіді ООН «Глобальні тенденції в області інвестицій в ВДЕ - 2018», опублікованому в квітні 2018 року.

23/04/2018


Більше статей про сонячну енергетику і ВДЕ в блозі компанії Рентехно:
Час інвестувати в сонячну енергетику | Рентехно Час інвестувати в сонячну енергетику | Рентехно

Інвестувати в проекти ВДЕ вигідно - це підтверджує глобальна аналітика. Пройшовши важкий період свого зародження, сектор відновлюваної енергетики України сьогодні має привабливі інвестиційні перспективи та зберігає значний потенціал для подальшого зростання в найближчі роки.

Ціна сонячної енергії: глобальна дефляція | Рентехно Ціна сонячної енергії: глобальна дефляція | Рентехно

Відновлювана енергетика в світі прискорено розвивається, ціна за електроенергію, отриману на ВДЕ-станціях, неухильно падає. Наскільки? Які прогнози? Як це співвідноситься з енергією, отриманої з викопного палива? Агентство IRENA в середині січня 2018 р розповсюдило звіт про собівартість ВДЕ-енергії і опублікувала короткостроковий прогноз до 2020-2022 р про виважену вартості електрики, отриманого на фотовольтаїчному (PV) і CSP-станціях (технології концентрації сонячної енергії) з урахуванням актуальних даних за контрактними і аукціонними цінами по всьому світу за 2017 р

Сонячний просьюмерізм: проблема чи рішення? | Рентехно Сонячний просьюмерізм: проблема чи рішення? | Рентехно

«Активні споживачі» енергії, яких тепер часто називають «просьюмер» (від producer + consumer), які і споживають, і виробляють електрику, можуть кардинально змінити енергосистему. «Активність» просьюмер може зменшити їх рахунки за електроенергію, що згодом може створити проблеми для традиційних виробників енергії та операторів електромереж. Чи так це?

Як перейти до повністю відновлюваної енергетики | Рентехно Як перейти до повністю відновлюваної енергетики | Рентехно

Як здійснити перехід від нинішньої моделі організації енергетики до моделі розширеного використання ВДЕ? Як забезпечити перехід до частки ВДЕ в енергетиці >50% і вище? Якими діями успішні в «зеленому» сенсі країни здійснили перебудову своєї енергетики і забезпечили пріоритетність «зелених» джерел?

Сонячні заправки і зелений бізнес. Частина 2 | Рентехно Сонячні заправки і зелений бізнес. Частина 2 | Рентехно

Розвиток мережі PV-станцій для зарядки зростаючого парку електромобілів може стати новим імпульсом розвитку «зеленої» енергетики в країні. Наскільки привабливою може стати бізнес-ідея по створенню «чистих» зарядних станцій для електромобілів від сонячної електрики в умовах української моделі «зеленого тарифу»?

Сонячні заправки і зелений бізнес. Частина 1 | Рентехно Сонячні заправки і зелений бізнес. Частина 1 | Рентехно

Нинішні темпи електромобілізаціі в Україні вражають. Зростає і число зарядних станцій. Правда, практично всі вони живляться від загальної електромережі. Це збільшує «вуглецевий слід» від електромобілів - фактично вони споживають електрику від звичайних станцій на невідновлюваних джерелах. Як вплинуть електромобілі на екологізацію енергетики?

Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^