Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Блог про ВДЕ

Головна » Блог про ВДЕ

В цьому розділі нашого сайту ви знайдете актуальну інформацію по ринку поновлюваних джерел енергії України, нові технології і тенденції, а також зможете прочитати вибрані інтерв'ю і дізнатися думки експертів в галузі енергоефективності та ВДЕ (з акцентом на питання, пов'язані з сонячною енергетикою).

Як здійснити перехід від нинішньої моделі організації енергетики до моделі розширеного використання ВДЕ? Як забезпечити перехід до частки ВДЕ в енергетиці >50% і вище? Якими діями успішні в «зеленому» сенсі країни здійснили перебудову своєї енергетики і забезпечили пріоритетність «зелених» джерел?

21/11/2017


Більше статей про сонячну енергетику і ВДЕ в блозі компанії Рентехно:
Сонячні заправки і «зелений» бізнес. Частина 2 | Рентехно Сонячні заправки і «зелений» бізнес. Частина 2 | Рентехно

Розвиток мережі PV-станцій для зарядки зростаючого парку електромобілів може стати новим імпульсом розвитку «зеленої» енергетики в країні. Наскільки привабливою може стати бізнес-ідея по створенню «чистих» зарядних станцій для електромобілів від сонячної електрики в умовах української моделі «зеленого тарифу»?

Сонячні заправки і «зелений» бізнес. Частина 1 | Рентехно Сонячні заправки і «зелений» бізнес. Частина 1 | Рентехно

Нинішні темпи електромобілізаціі в Україні вражають. Зростає і число зарядних станцій. Правда, практично всі вони живляться від загальної електромережі. Це збільшує «вуглецевий слід» від електромобілів - фактично вони споживають електрику від звичайних станцій на невідновлюваних джерелах. Як вплинуть електромобілі на екологізацію енергетики?

Базові методи щодо прогнозування обсягів генерації сонячними електростанціями | Рентехно Базові методи щодо прогнозування обсягів генерації сонячними електростанціями | Рентехно

Прогноз обсягів вироблення електроенергії сонячною станцією - це в першу чергу прогнозування кількості сонячної радіації, яку отримають сонячні панелі. У статті розглядаються кілька методів прогнозування генерації електрики сонячними електростанціями для двох найбільш поширених в світі варіантів: прогноз на термін до 6 годин і прогноз на добу (24 години) вперед.

Горизонт планування - на добу наперед | Рентехно Горизонт планування - на добу наперед | Рентехно

В Україні з 2020 року набувають чинності штрафи за небаланси з вироблення електроенергії сонячними електростанціями. В зв'язку з цим актуалізується проблема прогнозування генерації і питання мінімізації штрафів за неточність такого прогнозування. Прогнозування стає вирішальним інструментом для економічно ефективної інтеграції ресурсів змінної поновлюваної енергії (variable renewable energy, VRE), таких як вітер і сонячна енергія, в локальні, регіональні і національні енергосистеми. Як у світі прогнозують генерацію від сонячних і вітрових станцій, безпосередньо пов'язану зі змінами погоди, яка останнім часом стає усе більш непередбачуваною?

Економіка енергонезалежності | Рентехно Економіка енергонезалежності | Рентехно

Розвиток систем зберігання електроенергії повністю міняє моделі взаємодії малих приватних сонячних електрогенеруючих установок і енергоринку по всьому світу. Ідея повсюдного забезпечення чистою енергією з довкілля аж до повної автономності продовжує бентежити думки футурологів для створення моделі гармонійного суспільства майбутнього. Проте останнім часом ці ідеї втілюються у нас на очах завдяки розвитку технологій сонячної фотоелектричної генерації і бурхливому проникненню ВДЕ в енергетику по всьому світу.

Біля точки перелому | Рентехно Біля точки перелому | Рентехно

Короткий аналіз світових тенденцій інвестицій у поновлювані джерела енергії (ПДЕ) у 2004-2016 рр. і порівняння 2016 і 2015 р. на основі статистики, оприлюдненої у 2017 р. UN Environment, Bloomberg New Energy Finance, IRENA, Financial Times.

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^