Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Твердопаливні теплогенератори

Головна » Енергія біомаси » Твердопаливні теплогенератори

Сьогоднішня нестабільна ситуація на ринку енергоресурсів з постійним подорожчанням традиційних видів палива (газ, дизпаливо) поставила питання з отримання теплоносія для зерносушарок з використанням альтернативних джерел енергії. Наше підприємство здійснює переклад зерносушарок, що працюють на дизельному паливі або газу, на дешевші види палива, такі як солома, щепа, пелети, торф і т.п. Наша компанія «під ключ» вирішує завдання переобладнання сушильного обладнання Замовника, пропонуючи йому найбільш оптимальне і обгрунтоване рішення, а також виконує сервісне обслуговування модернізованих об'єктів.

 

Переоснащення традиційних зерносушарок для роботи на дешевих видах палива

Сьогоднішня нестабільна ситуація на ринку енергоресурсів з постійним подорожчанням традиційних видів палива (газ, дизельне паливо) поставила питання з отримання теплоносія для зерносушарок з використанням альтернативних джерел енергії. Наше підприємство здійснює переклад зерносушарок, що працюють на дизельному паливі або газі, на дешевші види палива, такі як солома, тріска, пелети, торф і т.п. Компанія Рентехно вирішує «під ключ» задачу переобладнання існуючого сушильного обладнання Замовника, пропонуючи йому найбільш оптимальне і обгрунтоване рішення, а також виконує подальше сервісне обслуговування модернізованих об'єктів.

Застосування зерносушарок на поновлюваних видах твердого палива дозволяє істотно знижувати поточні витрати на паливо. Можлива максимальна автоматизація роботи теплогенератора. Найбільша ефективність роботи досягається при вологості палива 40-50%, а це означає, що для спалювання можна використовувати вологу біомасу, без попереднього просушування. Температура теплоносія, що подається в зерносушарку - регульована, до 125°С.

Поставки палива для твердопаливних котлів та теплогенераторів

Крім модернізації зерносушарок з метою їх переведення на тверде паливо, наша компанія займається поставками сировини по всій території України. В Рентехно ви можете замовити деревну тріску, пелети та інші види твердого палива.

Будівництво промислових сонячних електростанцій
Устаткування для сонячних електростанцій
Інвестиції в сфері поновлюваних джерел енергії

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^