Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Група компаній Рентехно

Головна » Про нас » Група компаній Рентехно

Відновлювана енергетика в даний час є однією з найбільш перспективних і швидкозростаючих галузей промисловості. Потенціал відновлюваних джерел енергії значно перевищує світові потреби в енергії. Ми віримо в те, що в майбутньому енергоефективне співтовариство зможе повністю покрити свої потреби в енергії за рахунок відновлюваних джерел. Місія Рентехно полягає у впровадженні нових екологічно чистих технологій виробництва електроенергії і енергозберігаючих технологій споживання енергії.

Історія Рентехно почалася в 2007 році з запуску в рамках проекту SolarUA декількох інвестиційних проектів, пов’язаних з виробництвом фотоелектричних елементів і модулів. Перші проекти з будівництва промислових сонячних електростанцій, що працюють за «зеленим» тарифом, були ініційовані 2010 році. До теперішнього часу Рентехно взяла участь в реалізації кількох десятків фотоелектричних сонячних станцій загальною потужністю більше 80 МВт, з яких побудовано й успішно експлуатуються десятки об’єктів.

Промислова група компаній "Рентехно"

Rentechno on LinkedIn

Рентехно - індустріальна група компаній, сфокусованих на девелопменті та впровадженні інженерних рішень з використанням енергозберігаючих технологій та відновлювальних джерел енергії. Наша мета полягає в широкому впровадженні сучасних і ефективних принципів використання енергії з максимальним залученням відновлюваних джерел енергії. Ми прагнемо зробити свій внесок у те, щоб суспільство стало більш дружнім по відношенню до нашого спільного дому - планети Земля.

Рентехно була членом Асоціації учасників ринку альтернативних видів палива та енергії України (АПЕУ) та Європейсько-українського енергетичного агентства (ЄУЕА). Географія інтересів компанії охоплює Україну, країни СНД і Східної Європи, а також Близький Схід.

Серед іншого наша компанія володіє практичним досвідом в управлінні проектами, проектуванні і будівництві систем генерації, передачі і розподілу електроенергії (низька, середня та висока напруга до 35 кВ), виконанні пусконалагоджувальних робіт, операційного та сервісного обслуговування енергетичних об'єктів, менеджменті якості, а також індустріальному консалтингу в сфері альтернативної енергетики.

Рентехно об'єднала команду висококваліфікованих фахівців з багаторічним практичним досвідом в галузі альтернативної енергетики та енергоефективності. Ключові співробітники компанії отримали вищу освіту в престижних університетах і мають великий досвід роботи на керівних посадах у великих національних та міжнародних компаніях. Наша кваліфікація та професійний досвід дозволяють нам виконувати проекти будь-якої складності. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, спрямований на максимально ефективне рішення поставленої задачі та довгострокове взаємовигідне співробітництво.

 

Чому Рентехно?

  • Рентехно - визнаний галузевий експерт в області консалтингу, девелопменту, проектування, будівництва і експлуатації сонячних електростанцій.
  • Наша компанія з самого початку свого утворення була і залишається сфокусованою в першу чергу на сонячній енергетиці, ключові співробітники Рентехно працюють в цій галузі вже більше 15 років.
  • Ми накопичили і систематизували великий практичний досвід в сфері сонячної енергетики в Україні, в тому числі - в питаннях будівництва промислових сонячних електростанцій "під ключ", включаючи формальні питання отримання «зеленого» тарифу.
  • У Рентехно є досвід реалізації нестандартних сонячних проектів, в тому числі - впровадження ФЕС на рухомих трекерах (стежать за Cонцем за допомогою поворотних металоконструкціях).
  • Рентехно пропонує топове фотоелектричне обладнання за спеціальними цінами - ми можемо пропонувати брендове обладнання на дуже привабливих умовах за рахунок його оптових закупівель в наші промислові проекти.
  • Наші інженери пройшли навчання і сертифікацію у виробників обладнання, які є нашими основними постачальниками.
  • У нас є можливість показати побудовані нами сонячні електростанції, а не тільки розповісти про них.
  • Компанія має ліцензію на проектні та будівельно-монтажні роботи, яка дозволяє нам виступати генеральним підрядникам в проектах сонячних електростанцій будь-якої складності.
  • У штаті Рентехно трудяться сертифіковані виконавці з ключових напрямків нашої діяльності.
  • За результатами роботи в 2012 році Міжнародний економічний рейтинг «Ліга кращих» визнав компанію Рентехно «Підприємством року — 2012» таи включив її в ТОП-50 малих підприємств України.

 

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^