Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Рентехно - промислові сонячні електростанції

Рентехно – індустріальна група компаній, сфокусованих на девелопменті та впровадженні інженерних рішень з використанням енергозберігаючих технологій і відновлювальних джерел енергії. Наша основна спеціалізація - промислові сонячні електростанції, що працюють за "зеленим" тарифом.

Наша ціль полягає в широкому впровадженні сучасних і ефективних принципів використання енергії з максимальним залученням відновлюваних джерел енергії. Ми хочемо внести свій вклад в те, щоб зробити суспільство більш дружнім по відношенню до нашого спільного дому - планеті Земля.

8

Років успішної роботи на ринку сонячної енергетики України

67

Кількість розроблених проектів сонячних електростанцій

54

Кількість сонячних електростанцій, що введено в експлуатацію

142

Сумарна потужність всіх проектів, МВт

63

Сумарна потужність проектів в роботі, МВт

Основні напрямки нашої діяльності
Будівництво "під ключ" промислових сонячних електростанцій Девелопмент та реалізація проектів сонячної енергетики Дистрибуція обладнання для приватних та промислових сонячних електростанцій Стартапи та інновації в сфері відновлюваних джерел енергії

Реалізовані проекти

Рентехно — група компаній, що займаються впровадженням комплексних інженерних рішень з використанням енергоефективних технологій та відновлювальних джерел енергії, та сфокусовані в першу чергу на сонячній енергетиці та біомасі. Ми є генеральним підрядником з реальним практичним досвідом роботи на ринку України, а також впровадили досить великий портфель проектів, які є фактично побудованими та успішно експлуатуються, - від систем електроживлення для приватних домогосподарств до генерації електроенергії в промислових масштабах (комерційні сонячні електростанції).

Наземна сонячна електростанція Тавань-2 | РентехноПотужність - 8,2 МВт
Наземна сонячна електростанція Комишувате | РентехноПотужність - 1 МВт
Сонячна електростанція Зоря, Кіровоградська обл. | РентехноПотужність - 240 кВт
Сонячна електростанція Кам'янече-Кіровоградська область | РентехноПотужність - 2,09 МВт
Всі проекти
Ми пропонуємо
Генеральний підряд у сонячній енергетиці Консалтинг в проектах сонячної енергетики Девелопмент сонячних електростанцій Проектування сонячних електростанцій
Постачання обладнання Будівництво та монтаж сонячних електростанцій Оформлення зеленого тарифу Сервіс сонячних електростанцій
З нами співпрацюють
Довіртеся професіоналам! Замовте послугу генерального підряду сонячних електростанцій у нас!

Залишити заявку
Свіжі статті з блогу

Інвестувати в проекти ВДЕ вигідно - це підтверджує глобальна аналітика. Пройшовши важкий період свого зародження, сектор відновлюваної енергетики України сьогодні має привабливі інвестиційні перспективи та зберігає значний потенціал для подальшого зростання в найближчі роки.

23/02/2018

Відновлювана енергетика в світі прискорено розвивається, ціна за електроенергію, отриману на ВДЕ-станціях, неухильно падає. Наскільки? Які прогнози? Як це співвідноситься з енергією, отриманої з викопного палива? Агентство IRENA в середині січня 2018 р розповсюдило звіт про собівартість ВДЕ-енергії і опублікувала короткостроковий прогноз до 2020-2022 р про виважену вартості електрики, отриманого на фотовольтаїчному (PV) і CSP-станціях (технології концентрації сонячної енергії) з урахуванням актуальних даних за контрактними і аукціонними цінами по всьому світу за 2017 р

22/01/2018
Новини

У січні 2018 року почала генерувати чисту та зелену електроенергію сонячна електростанція «Таванська-2», яка була побудована та запроектована спеціалістами «Рентехно». ЇЇ потужність склала 8,2 МВт, а сам об’єкт є наступним важливим кроком серед низки проектів сонячної енергетики, які розвиває Рентехно в цьому регіоні.

24/01/2018

30 листопада 2017 року Києві відбувся «II Український форум з відновлюваної енергетики '17», на якому обговорили питання інвестиційних можливостей українського ринку відновлюваної енергетики. Організатор Форуму - A7 CONFERENCES, Генеральний партнер з відновлюваної енергетики - RENTECHNO.

05/12/2017
Наші контакти
03110, м Київ,
вул. Олександра Пироговського 19, корпус 4
тел.: +380 (44) 332-81-90

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

Група компаній Рентехно є одним з визнаних лідерів ринку сонячної енергетики України. Ми спеціалізуємося на кількох напрямках бізнесу, пов'язаних з відновлюваними джерелами енергії - серед іншого, за минулі роки в Рентехно був накопичений величезний практичний досвід в сфері виробництва і впровадження технологій сонячної енергетики. Фахівці Рентехно глибоко розбираються як в специфіці окремого фотоелектричного обладнання, необхідного для виробництва електроенергії з енергії сонячного випромінювання, так і в особливостях реалізації таких складних проектів як будівництво сонячних електростанцій - наземних, дахових та будь-яких інших.

Будівництво промислових сонячних електростанцій

Наш основний бізнес - це будівництво і сервісне обслуговування промислових сонячних електростанцій. Ми ведемо проекти з «чистого аркуша» до моменту отримання зеленого тарифу, а також забезпечуємо наступні експлуатацію і сервісне обслуговування сонячних електростанцій. Рентехно - генеральний підрядник, що бере на себе всі питання, пов'язані з реалізацією проектів будь-якої складності. У нашому штаті працюють всі необхідні фахівці, завдяки чому ми компанія спроможна самостійно виконувати всі роботи з проектування, постачання обладнання та будівництва сонячних електростанцій.

Наступний напрямок діяльності Рентехно - це девелопмент проектів сонячної енергетики. У нас накопичений великий досвід відведення земельних ділянок під будівництво промислових об'єктів і отримання дозволів на приєднання об'єктів електроенергетики до мережі, що дозволяє нам успішно реалізовувати проекти будівництва сонячних електростанції будь-якої складності і будь-якої потужності. У портфелі компанії є кілька працюючих великих наземних сонячних електростанцій, девелопмент яких був повністю виконаний силами фахівців Рентехно. В даний час ми продовжуємо розвиток ще декількох нових проектів до стадії їх повної готовності до будівництва.

Обладнання для сонячної електростанції

Маючи величезний практичний досвід роботи на ринку сонячної енергетики України, Рентехно не залишає без уваги сегмент домашніх сонячних електростанцій, а також комерційних сонячних електростанції малої та середньої потужності. Для задоволення ринкового попиту Рентехно виступає постачальником обладнання та комплектуючих для сонячних електростанцій, а саме поставляє в Україну сонячні батареї, сонячні інвертори, а також рішення BIPV. У нашому асортименті - сонячні модулі від провідних світових виробників, включаючи компанії, що входять в список Tier-1, і високотехнологічні виробники сонячних батарей з Європи. Саме такі сонячні панелі найбільш затребувані для промислових сонячних електростанцій. Також в проектах не обійтися без інверторного обладнання. В асортименті Рентехно є як провідні європейські бренди (наприклад, виробник сонячних інверторів з Німеччини - компанія СМА), так і менш відомі компанії. Продукція, яку поставляє на ринок України компанія Рентехно, визається як компаніями-інсталяторами сонячних електростанцій, так і позитивно сприймається кінцевими клієнтами. Беручи до уваги дуже великий термін служби сонячної електростанції, інвестори вибирають надійне обладнання від відомих і перевірених брендів. І практичний досвід нашої компанії допомагає їм зробити правильний вибір.

Інвестиції в сонячну енергетику

Ринок відновлюваної енергетики, включаючи виробництво електроенергії за допомогою сонячних електростанцій, є високотехнологічною галуззю, що швидко розвивається. Зміни відбуваються досить стрімко - змінюються технології, удосконалюється обладнання, з'являються нові виробники. Для того, щоб не відстати від цього тренда, в компанії Рентехно приділяють велику увагу новим технологіям і підтримують енергетичні стартапи. Даний інноваційний напрямок нашої діяльності виведено в рамки ініціативи Рентехно Лабс. Ми приділяємо особливу увагу новим проектам в сферах сонячної енергетики і енергетичного використання біомаси.

^