Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Рентехно - промислові сонячні електростанції

Рентехно – компанія, сфокусована на девелопменті та інвестуванні в проекти з використанням енергозберігаючих технологій і відновлювальних джерел енергії. Наша основна спеціалізація - промислові сонячні електростанції, що працюють за "зеленим" тарифом.

Наша ціль полягає в широкому впровадженні сучасних і ефективних принципів використання енергії з максимальним залученням відновлюваних джерел енергії. Ми хочемо внести свій вклад в те, щоб зробити суспільство більш дружнім по відношенню до нашого спільного дому - планеті Земля.

Реалізовані проекти

Рентехно — компанія, що займається впровадженням комплексних інженерних рішень з використанням енергоефективних технологій та відновлювальних джерел енергії, та сфокусовані в першу чергу на сонячній енергетиці та біомасі. Ми є девелопером з реальним практичним досвідом роботи на ринку України, а також впровадили досить великий портфель проектів.

Наземна сонячна електростанція Тавань-2 | РентехноПотужність - 8,2 МВт
Наземна сонячна електростанція Комишувате | РентехноПотужність - 1 МВт
Сонячна електростанція Зоря, Кіровоградська обл. | РентехноПотужність - 240 кВт
Дахова мережева сонячна електростанція Трак-Солар | РентехноПотужність - 227 кВт
Всі проекти
З нами співпрацюють
Довіртеся професіоналам! Замовте послугу генерального підряду сонячних електростанцій у нас!

Залишити заявку
Статті з блогу

Глобальна енергетична революція зараз в самому розпалі. «Ми знаходимося в середині глобальної революції в галузі відновлюваних джерел енергії (ВДЕ). Інвестиції в ВДЕ продовжують рости, головним чином в країнах, що розвиваються, і з 2004 року весь світ інвестував $2,9 трлн. в екологічно чисті джерела енергії», - йдеться в новій доповіді ООН «Глобальні тенденції в області інвестицій в ВДЕ - 2018», опублікованому в квітні 2018 року.

23/04/2018

З приходом весни питання енергетики і сезонного подорожчання палива знову змикаються з сільським господарством - посівна нагадує про себе. Однак ще на самому початку 80-х вченими з Німеччини була висунута ідея, яка вже 20-25 років активно втілюється в багатьох країнах (США, Китай, Франція, Японія, Італія, Індія, Німеччина ...). Ця ідея формулюється одним словом - агрівольтаїка (від agriculture і photovoltaics) - спільне використання землі для вирощування с / г продукції і PV-генерації з наголосом на «спільне». Зараз, з розвитком PV-технології, агрівольтаїка стає мейнстрімом і відкриває нові, небачені раніше перспективи розвитку товарного с/г виробництва з одночасним вирішенням проблем енергозабезпечення цих процесів. І не тільки їх.

26/03/2018
Новини

У січні 2018 року почала генерувати чисту та зелену електроенергію сонячна електростанція «Таванська-2», яка була побудована та запроектована спеціалістами «Рентехно». ЇЇ потужність склала 8,2 МВт, а сам об’єкт є наступним важливим кроком серед низки проектів сонячної енергетики, які розвиває Рентехно в цьому регіоні.

24/01/2018
Наші контакти
03110, м Київ,
вул. Олександра Пироговського 19, корпус 4

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

Рентехно є одним з визнаних лідерів ринку сонячної енергетики України. Ми спеціалізуємося на кількох напрямках бізнесу, пов'язаних з відновлюваними джерелами енергії - серед іншого, за минулі роки в Рентехно був накопичений величезний практичний досвід в сфері виробництва і впровадження технологій сонячної енергетики. Фахівці Рентехно глибоко розбираються як в специфіці окремого фотоелектричного обладнання, необхідного для виробництва електроенергії з енергії сонячного випромінювання, так і в особливостях реалізації таких складних проектів як будівництво сонячних електростанцій - наземних, дахових та будь-яких інших.

Будівництво промислових сонячних електростанцій

Наш основний бізнес - це девелопмент, будівництво і сервісне обслуговування промислових сонячних електростанцій. Ми ведемо проекти з «чистого аркуша» до моменту отримання зеленого тарифу, а також забезпечуємо наступні експлуатацію і сервісне обслуговування сонячних електростанцій. Рентехно - девелопер та генеральний підрядник, що бере на себе всі питання, пов'язані з реалізацією проектів будь-якої складності. У нашому штаті працюють всі необхідні фахівці, завдяки чому ми компанія спроможна самостійно виконувати всі роботи з проектування, постачання обладнання та будівництва сонячних електростанцій. Важливий напрямок діяльності Рентехно - це девелопмент проектів сонячної енергетики. У нас накопичений великий досвід відведення земельних ділянок під будівництво промислових об'єктів і отримання дозволів на приєднання об'єктів електроенергетики до мережі, що дозволяє нам успішно реалізовувати проекти будівництва сонячних електростанції будь-якої складності і будь-якої потужності. У портфелі компанії є кілька працюючих великих наземних сонячних електростанцій, девелопмент яких був повністю виконаний силами фахівців Рентехно. В даний час ми продовжуємо розвиток ще декількох нових проектів до стадії їх повної готовності до будівництва.

Обладнання для сонячної електростанції

Маючи величезний практичний досвід роботи на ринку сонячної енергетики України, Рентехно не залишає без уваги сегмент домашніх сонячних електростанцій, а також комерційних сонячних електростанції малої та середньої потужності. Для задоволення ринкового попиту компанія Рентехно Прайм виступає постачальником обладнання та комплектуючих для сонячних електростанцій, а саме поставляє в Україну сонячні батареї, сонячні інвертори, а також рішення BIPV. У нашому асортименті - сонячні модулі від провідних світових виробників, включаючи компанії, що входять в список Tier-1, і високотехнологічні виробники сонячних батарей з Європи. Саме такі сонячні панелі найбільш затребувані для промислових сонячних електростанцій. Також в проектах не обійтися без інверторного обладнання. В асортименті Рентехно Прайм є як провідні європейські бренди (наприклад, виробник сонячних інверторів з Німеччини - компанія СМА), так і менш відомі компанії. Продукція, яку поставляє на ринок України компанія Рентехно, визається як компаніями-інсталяторами сонячних електростанцій, так і позитивно сприймається кінцевими клієнтами. Беручи до уваги дуже великий термін служби сонячної електростанції, інвестори вибирають надійне обладнання від відомих і перевірених брендів. І практичний досвід нашої компанії допомагає їм зробити правильний вибір.

^