Логотип Рентехно
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Рентехно - промислові сонячні електростанції

Рентехно – компанія, сфокусована на девелопменті та інвестуванні в проекти з використанням енергозберігаючих технологій і відновлювальних джерел енергії. Наша основна спеціалізація - промислові сонячні електростанції, що працюють за "зеленим" тарифом.

Наша ціль полягає в широкому впровадженні сучасних і ефективних принципів використання енергії з максимальним залученням відновлюваних джерел енергії. Ми хочемо внести свій вклад в те, щоб зробити суспільство більш дружнім по відношенню до нашого спільного дому - планеті Земля.

Реалізовані проекти

Рентехно — компанія, що займається впровадженням комплексних інженерних рішень з використанням енергоефективних технологій та відновлювальних джерел енергії, та сфокусовані в першу чергу на сонячній енергетиці та біомасі. Ми є девелопером з реальним практичним досвідом роботи на ринку України, а також впровадили досить великий портфель проектів.

Наземна сонячна електростанція Тавань-2 | РентехноПотужність - 8,2 МВт
Сонячна електростанція Зоря, Кіровоградська обл. | РентехноПотужність - 240 кВт
Дахова мережева сонячна електростанція Трак-Солар | РентехноПотужність - 227 кВт
Наземна сонячна електростанція Рассвєт | РентехноПотужність - 629 кВт
Всі проекти
З нами співпрацюють
Довіртеся професіоналам! Замовте послугу генерального підряду сонячних електростанцій у нас!

Залишити заявку
Статті з блогу

Глобальна енергетична революція зараз в самому розпалі. «Ми знаходимося в середині глобальної революції в галузі відновлюваних джерел енергії (ВДЕ). Інвестиції в ВДЕ продовжують рости, головним чином в країнах, що розвиваються, і з 2004 року весь світ інвестував $2,9 трлн. в екологічно чисті джерела енергії», - йдеться в новій доповіді ООН «Глобальні тенденції в області інвестицій в ВДЕ - 2018», опублікованому в квітні 2018 року.

23/04/2018

Інвестувати в проекти ВДЕ вигідно - це підтверджує глобальна аналітика. Пройшовши важкий період свого зародження, сектор відновлюваної енергетики України сьогодні має привабливі інвестиційні перспективи та зберігає значний потенціал для подальшого зростання в найближчі роки.

23/02/2018
Новини

Компанія «Рентехно Прайм» оголошує про своє членство в Європейській Бізнес Асоціації - найбільшому бізнес-об'єднання компаній, що активно працюють в Україні. Розвиток і відкритість ринку сонячної енергетики є ключовими цілями всієї групи компаній Рентехно, а розширення партнерських відносин є одним із стимулюючих факторів, необхідних для виконання поставлених нами завдань.

12/10/2017
Наші контакти
03110, м Київ,
вул. Олександра Пироговського 19, корпус 4

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

Рентехно є одним з визнаних лідерів ринку сонячної енергетики України. Ми спеціалізуємося на кількох напрямках бізнесу, пов'язаних з відновлюваними джерелами енергії - серед іншого, за минулі роки в Рентехно був накопичений величезний практичний досвід в сфері виробництва і впровадження технологій сонячної енергетики.

Девелопмент промислових сонячних електростанцій

Важливий напрямок діяльності Рентехно - це девелопмент проектів сонячної енергетики. У нас накопичений великий досвід відведення земельних ділянок під будівництво промислових об'єктів і отримання дозволів на приєднання об'єктів електроенергетики до мережі, що дозволяє нам успішно реалізовувати проекти будівництва сонячних електростанції будь-якої складності і будь-якої потужності. У портфелі компанії є кілька працюючих великих наземних сонячних електростанцій, девелопмент яких був повністю виконаний силами фахівців Рентехно. В даний час ми продовжуємо розвиток ще декількох нових проектів до стадії їх повної готовності до будівництва.

Обладнання для сонячної електростанції

Маючи величезний практичний досвід роботи на ринку сонячної енергетики України, Рентехно не залишає без уваги сегмент домашніх сонячних електростанцій, а також комерційних сонячних електростанції малої та середньої потужності. Для задоволення ринкового попиту компанія Рентехно Прайм виступає постачальником обладнання та комплектуючих для сонячних електростанцій, а саме поставляє в Україну сонячні батареї, сонячні інвертори, а також рішення BIPV. У нашому асортименті - сонячні модулі від провідних світових виробників, включаючи компанії, що входять в список Tier-1, і високотехнологічні виробники сонячних батарей з Європи. Саме такі сонячні панелі найбільш затребувані для промислових сонячних електростанцій. Також в проектах не обійтися без інверторного обладнання. В асортименті Рентехно Прайм є як провідні європейські бренди (наприклад, виробник сонячних інверторів з Німеччини - компанія СМА), так і менш відомі компанії. Продукція, яку поставляє на ринок України компанія Рентехно, визається як компаніями-інсталяторами сонячних електростанцій, так і позитивно сприймається кінцевими клієнтами. Беручи до уваги дуже великий термін служби сонячної електростанції, інвестори вибирають надійне обладнання від відомих і перевірених брендів. І практичний досвід нашої компанії допомагає їм зробити правильний вибір.

^