Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Новини

Головна » Новини

Вашій увазі пропонуються найостанніші новини від компанії Рентехно. На цій сторінці ви зможете ознайомитися з нашими свіжими прес-релізами, анонсами щодо майбутніх подій та звітами про їх проведення, дізнатися думку ЗМІ про Рентехно, тощо.Більше новин від компанії Рентехно:
Підсумки Харківського Міжнародного Бізнес-форуму 2017 Підсумки Харківського Міжнародного Бізнес-форуму 2017

Минулого тижня в Харкові відбувся 4-й Міжнародний бізнес-форум, участь в якому взяли представники компанії Рентехно. Матеріали презентації Рентехно доступні на нашому сайті.

Харківський Міжнародний Бізнес-форум 2017 Харківський Міжнародний Бізнес-форум 2017

Харківський міжнародний бізнес-форум є комунікаційної, дискусійним майданчиком, яка розкриває актуальні питання та напрямки внутрішніх перетворень українського бізнесу, спрямованих на підвищення конкурентності, адаптацію до інтеграційних процесів, підвищення інвестиційної привабливості та отримання нових комерційних можливостей.

Презентація Рентехно на CISOLAR-2017 Презентація Рентехно на CISOLAR-2017

Під час міжнародної конференції CISOLAR-2017, присвяченій розвитку сонячної енергетики і технологій в Центральній і Східній Європі основні гравці ринку ділилися поглядами на майбутнє сонячної енергетики, визначаючи найбільш перспективні напрямки її розвитку. Значний інтерес викликало виступи Євгена Ладнича, співзасновника групи компаній Рентехно, в якому він розкрив власне бачення того, які можливості відкриває сонячна енергетика для створення нових бізнес-ніш в цій сфері.

Рентехно допомогла додати ще 10 МВт в скарбничку альтернативної енергетики України Рентехно допомогла додати ще 10 МВт в скарбничку альтернативної енергетики України

28 квітня 2017 року в Львівської області розпочалася промислова експлуатація нової наземної сонячної електростанції «Озерна». Це додаткові 10 МВт потужності до показників альтернативної енергетики і ще один крок до повної енергонезалежності України. Основне призначення цієї сонячної електростанції - вироблення чистох сонячної електроенергії з метою подальшої її реалізації в загальнодержавну енергосистему за зеленим тарифом.

Відкриття нової сонячної електростанції Відкриття нової сонячної електростанції "Іванівка-2"

Компанія Рентехно з гордістю повідомляє про відкриття ще однієї сонячної електростанції. Урочисте відкриття сонячної електростанції "Іванівка-2", що відбулося 19 квітня 2017 року, пройшло в єдиний сонячний і найтепліший день в період пасхальних заморозків!

Стратегічне партнерство Soli Tek cells (Литва) і Рентехно (Україна) Стратегічне партнерство Soli Tek cells (Литва) і Рентехно (Україна)

В ході 6-ої Міжнародної конференції та виставки сонячної енергетики Центральної і Східної Європи CISOLAR-2017, що пройшла в Одесі 11-12 квітня 2017 року, було оголошено про Стратегічне Партнерство на ринку України між компаніями Рентехно та Soli Tek cells та про запуск нового напряму B2B дистрибуції від компанії Рентехно.

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^