Увага опитуванняЧи потрібна в Україні асоціація сонячної енергетики? Голосовать
Логотип Рентехно
(044) 332-81-90
Рішення відновлювальної енергетики - Перевищуючи ваші очікування
enuaru

Новини

Головна » Новини

Вашій увазі пропонуються найостанніші новини від компанії Рентехно. На цій сторінці ви зможете ознайомитися з нашими свіжими прес-релізами, анонсами щодо майбутніх подій та звітами про їх проведення, дізнатися думку ЗМІ про Рентехно, тощо.Більше новин від компанії Рентехно:
Рентехно допомогла додати ще 10 МВт в скарбничку альтернативної енергетики України Рентехно допомогла додати ще 10 МВт в скарбничку альтернативної енергетики України

28 квітня 2017 року в Львівської області розпочалася промислова експлуатація нової наземної сонячної електростанції «Озерна». Це додаткові 10 МВт потужності до показників альтернативної енергетики і ще один крок до повної енергонезалежності України. Основне призначення цієї сонячної електростанції - вироблення чистох сонячної електроенергії з метою подальшої її реалізації в загальнодержавну енергосистему за зеленим тарифом.

Відкриття нової сонячної електростанції Відкриття нової сонячної електростанції "Іванівка-2"

Компанія Рентехно з гордістю повідомляє про відкриття ще однієї сонячної електростанції. Урочисте відкриття сонячної електростанції "Іванівка-2", що відбулося 19 квітня 2017 року, пройшло в єдиний сонячний і найтепліший день в період пасхальних заморозків!

Стратегічне партнерство Soli Tek cells (Литва) і Рентехно (Україна) Стратегічне партнерство Soli Tek cells (Литва) і Рентехно (Україна)

В ході 6-ої Міжнародної конференції та виставки сонячної енергетики Центральної і Східної Європи CISOLAR-2017, що пройшла в Одесі 11-12 квітня 2017 року, було оголошено про Стратегічне Партнерство на ринку України між компаніями Рентехно та Soli Tek cells та про запуск нового напряму B2B дистрибуції від компанії Рентехно.

Проекти Рентехно на сторінках підручників Проекти Рентехно на сторінках підручників

Сонячна електростанція, побудована фахівцями компанії Рентехно, потрапила на сторінки нового підручника фізики. Учні 8-х класів тепер зможуть познайомитися з успіхами української сонячної енергетики на прикладі найсучасніших вітчизняних проектів, що йдуть в ногу з останніми досягненнями світової науки і технологій.

100 найбільш багатообіцяючих компаній України з експортним потенціалом 100 найбільш багатообіцяючих компаній України з експортним потенціалом

Журнал «Бізнес» в №12-13 від 27 березня 2017 опублікував Рейтинг «100 багатообіцяючих компаній України з експортним потенціалом», в який також увійшла компанія Рентехно, що займається девелопментом та інжинірингом промислових сонячних електростанцій.

Нова редакція Класифікації енергетичних об'єктів вступить у силу 10 червня 2017 Нова редакція Класифікації енергетичних об'єктів вступить у силу 10 червня 2017

8 лютого 2017 року був підписаний Президентом України і 10 лютого опублікований Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення містобудівної діяльності» №1817-VIII No. 4733-1 від 17 січня 2017 року.

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

Тема вашого запиту
Замовити дзвінок

^